Зеленський нагородив Ріші Сунака Орденом Свободи

Джерело: Independent

Президент України Володимир Зеленський нагородив прем’єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака Орденом Свободи.

Зеленський наголосив на його “видатному особистому внеску” у зміцненні співпраці між країнами та у “територіальну цілісність” союзника.

Президент України подякував прем’єр-міністру за “особисте керівництво” та зазначив, що нова безпекова угода Великої Британії “закладає основу для нашої подальшої роботи з іншими нашими партнерами”.

Під час пресконференції в Києві Сунак сказав, що він “пишається” підписанням нової безпекової угоди з Україною.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак у п’ятницю, 12 січня, в Києві підписали безпекову угоду між двома країнами.

Ріші Сунак також заявив, що Велика Британія надасть найбільший пакет військової допомоги Україні на суму 2,5 мільярда фунтів стерлінгів протягом 2024-2025 років.

Глава уряду Великої Британії Ріші Сунак перебуває з візитом в Києві й виступив з промовою у Верховній Раді України.

За даними синоптиків, у неділю, 14 липня, в низці областей України очікується суха та спекотна погода.

Експрезидента США Дональда Трампа евакуювали зі сцени на мітингу в Батлері, штат Пенсільванія, після того, як у натовпі пролунали постріли, а на його обличчі з’явилася кров.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.