Зеленський провів нараду напередодні засідання Ради Україна-НАТО

Джерело: Володимир Зеленський/Facebook

25 липня президент України Володимир Зеленський провів зустріч із представниками Верховної Ради та Кабміну напередодні засідання Ради Україна-НАТО, щоб підготувати практичні кроки для реалізації рішень Вільнюського саміту.

Глава держави зауважив, що Україна не збавляє темп інтеграції в НАТО.

Зокрема, маємо чіткий план запуску Ради Україна — НАТО на всіх рівнях. Її роботу на рівні послів побачимо вже завтра, під час терміново скликаного засідання щодо ситуації в Чорному морі, — мовиться у повідомленні.

Зеленський додав, що України спільно з Альянсом починає підготовку плану взаємосумісності.

Зауважимо, 26 липня генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг скликає засідання нової Ради Україна-НАТО. Це відбудеться на прохання Києва, як зазначила речниця Альянсу Оана Лунгеску.

  • 22 липня президент України заявив, що попросив главу НАТО скликати засідання Ради Україна-НАТО для обговорення безпеки в Чорному морі,
  • 12 липня відбулося перше засідання Ради Україна-НАТО у Вільнюсі.
  • Володимир Зеленський казав, що днями відбудеться засідання Ради Україна – НАТО. За його словами, під час неї обговорять подолання кризової ситуації в Чорному морі та забезпечення роботи “зернового коридору”.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.