Зеленський зустрівся з двопартійною делегацією Конгресу США

Джерело: Володимир Зеленський/Telegram

Президент України Володимир Зеленський в п’ятницю, 9 лютого, зустрівся з двопартійною делегацією Конгресу США.

Фото: Офіс Президента

Нагадаємо, що делегація, на чолі з головою комітету з розвідки Майком Тернером, а також конгресменами Джейсоном Кроу, Френчем Гіллом, Заком Нанном та Ебігейл Спенбергер, прибула до Києва.

“Цей візит свідчить про потужну двопалатну та двопартійну підтримку України, підтверджує, що Сполучені Штати є стратегічним партнером, який допомагає нам ефективно протистояти агресору. Ваш приїзд важливий для підняття бойового духу нашого народу, особливо для тих героїв, які сьогодні б’ються на передовій”, – зазначив Зеленський.

Фото: Офіс Президента

Президент обговорив з делегацією конгресменів США ситуацію на фронті та необхідність продовження військової допомоги Україні.

“Обговорили передусім три питання: необхідність підтримки цього року і нового американського пакета, який зараз усе ще на обговоренні. Критичне питання… Також ППО – конкретно “петріотів”. І третє ключове питання – підкреслив важливість далекобійності нашої зброї, зокрема “атакамсів” на 300 кілометрів, щодо яких поки немає, на жаль, рішення”. 

Президент подякував американським партнерам за допомогу та підтримку України.

“Америка допомогла Україні вистояти у вирішальний момент. І зараз, у цьому році, час війни не став простішим. Продовження американської підтримки потрібне. І я дякую всім нашим американським партнерам, які це усвідомлюють”, – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, що 8 лютого у Сенаті США вдалося набрати необхідних 60 голосів за погодження виділення $95 млрд допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню.

Протягом доби російські армійці 18 разів вдарили по житлових масивах Донецької області, загалом область зазнала 1 843 удари, внаслідок чого поранень зазнало троє осіб.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили ще одну прихильницю рашизму, яка співпрацювала з російськими окупантами після захоплення Харківщини.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.