Злочин щодо майбутнього: дружина бійця про заборону використання сперми загиблих військових

Джерело: Наталія Киркач-Антоненко

Дружина загиблого захисника України Анатолія Киркача-Антоненка прокоментувала закон про заборону використовувати сперму військових, які загинули на фронті, для запліднення жінок.

За словами Наталії, заборона народжувати від коханої людини – це наче вдруге втратити її.

“Подивіться в очі моєму чоловікові і скажіть, що він, той, хто віддав своє життя заради майбутнього України, не має надії на народження в ній його діточок”, – наголосила вона.

Наталія зауважила, що вже народила доньку після загибелі свого чоловіка, запевнивши, що дитина – це неймовірна підтримка, адже ти продовжуєш жити заради її майбутнього.

“Підтримайте право таких жінок як я на щастя бачити, як ростуть наші дітки, чути сміх в оселі, радіти за їхні успіхи і підтримувати у невдачах. Щоб свята знову наповнились сенсом, а життя мріями та планами … Не дайте забрати в нас надію на життя”, – зауважила жінка.

Вона закликала всіх вимагати від нардепів, аби вони виправили закон про утилізацію замороженого генетичного матеріалу військовослужбовців після їхньої загибелі

“Ще є трохи часу дати зрозуміти депутатам України який це злочин проти майбутнього і виправити цю помилку. Мовчання і байдужість вбиває наше спільне майбутнє!”, – резюмувала вона.

Що передувало?

Наприкінці листопада 2023 року президент України Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає, що у разі загибелі військового, репродуктивні клітини якого були передані на зберігання, їх зберігання припиняється з подальшою утилізацією. Це обурило дружин загиблих українських захисників.

Водночас голова Комітету Верховної Ради з питань здоров‘я нації Михайло Радуцький пообіцяв “прибрати цю проблему” до березня.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.