ЗМІ повідомили про одруження Еббі Хенсел із сіамських близнюків

Джерело: vt

У штаті Міннесота проживають сіамські близнюки Ебігейл і Бріттані Хенсел. Дівчата стали відомі після висвітлення їхньої історії у ЗМІ. Нині їм 34 роки, і нещодавно стало відомо про одруження однієї з сестер — Еббі.

Бріттані та Еббі вперше привернули увагу всієї країни після того, як поділилися історією свого життя у 1996 році на шоу Опри Вінфрі.

На двох у дівчат по два хребти, серця та шлунки, натомість по три нирки та легені і спільні статеві органи. Еббі контролює їх праву руку та ногу, а Бріттані – ліву.

Вони запропонували ближче поглянути на своє життя в реаліті-шоу “Еббі та Бріттані”, в якому розповіли, як готувалися до закінчення коледжу, а потім подорожували Європою.

Однак, багато чого сталося протягом минулого десятиліття після завершення програми.

Згідно з публічними даними, у 2021 році Еббі вийшла заміж за Джоша Боулінга, ветерана армії США.

Зокрема на схожій на весільну фотографію сестри позують у білій сукні, а Боулінг у сірому костюмі стоїть перед ними, тримаючи їх за руку.

Джерело: vt

На сторінці чоловіка у Facebook також є знімки, на яких він разом із близнюками насолоджуються морозивом. На додаток до цього в його профілі X зазначено: “Християнин, батько, чоловік, ветеран і час від часу гравець”.

Коли Еббі та Бріттані народилися в 1990 році, їхні батьки, Петті та Майк Хенсел, вирішили відмовитися від операції з розділення, оскільки було мало шансів, що обидві сестри зможуть вижити після процедури.

Як ти міг вибрати між двома? – сказав Майк в інтерв’ю TIME у 2001 році. У тому ж інтерв’ю батько розповів про можливість одруження своїх дочок. Він визнав, що інші сіамські близнюки одружувалися, і додав: “Вони гарні дівчата, дотепні. У них все йде, крім того, що вони разом”.

І попри те, що близнючки раніше розповідали про своє життя на камеру, та все ж тримали особисте у таємниці понад десять років.

Весь світ не повинен знати, з ким ми зустрічаємося, — сказала Бріттані в документальному фільмі 2006 року Joined for Life: Abby & Brittany Turn 16.

Водночас виявили бажання мати дітей.

Так, ми станемо мамами, — додала Бріттані в документальному фільмі. — Ми ще не думали про те, як бути мамами, це буде працювати.

Нині вони працюють вчителями математики в початковій школі в рідному штаті Міннесота.

Довідка. Сіамські близнюки — двійня, що має зрощення частини тіла одного близнюка з частинами тіла іншого. За однією теорією, таке трапляється через те, що зигота однояйцевих близнюків не зуміла повністю розділитися внаслідок занадто пізнього розділення, за іншою — вона розпочала розділення надто рано і внаслідок невідомих причин зиготи склеїлися одна з одною. Ймовірність народження сіамських близнюків становить приблизно один випадок на 200 000 пологів.

Термін походить від тайських (на той час Сіам) близнюків Чанга та Енга Банкерів, що активно гастролювали по світу.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.