Нардеп Пашинський заявив про обшуки СБУ та НАБУ

Джерело: Сергій Пашинський/Facebook

У понеділок, 12 лютого, Служба безпеки України та Національне антикорупційне бюро прийшли з обшуком до депутата чотирьох скликань Сергія Пашинського, який нині очолює Національну асоціацію підприємств оборонної промисловості.

“Справа щодо передачі “палива Курченка” державі – за часів мародерства Януковича цей олігарх наживився активами на сотні мільйонів доларів, в тому числі майже 100 тисячами тонн нафтопродуктів, які у 2014-ому році вдалося передати державним нафтовим операторам”, – йдеться у повідомленні.

За словами Пашинського, у 2015 році він звернувся як народний депутат до президента України з проханням покрити дефіцит палива ЗСУ “паливом Курченка”, що дуже сильно тоді розізлило спонсорів Януковича та їх російських кураторів.

“Лише декілька тижнів тому “слєдком росії” звинуватив мене в початку АТО у 2014-ому році. І от зараз дивна синхронізація з боку українських слідчих… Шановні, якщо вже вирішили копнути у той період і дослідити, як я ще допоміг з передачею активів Януковича державі та ЗСУ, то зверніть увагу на спецконфіскацію сотень мільйонів доларів у бюджет”, – наголосив політик.

Фото: Пашинський

Фото: Пашинський

Фото: Пашинський

Фото: Пашинський

Пашинський нагадав, що з березня 2022 року очолює Національну асоціацію підприємств оборонної промисловості України, та за цей час жодного разу не залишав територію України. Він зауважив, що є координатором багатьох оборонних програм і попросив слідчих “не відволікати його Курченком”.

Нардеп також зазначив, що інформація щодо отриманням ним підозри, яка почала ширитися у багатьох Telegram-каналах, є фейком.

У ніч на 11 липня підрозділи Сил оборони України вразили Луховіцкій авіаційний завод ім. Вороніна, філіал літакобудівної корпорації “МіГ”.

Консервативне видання The New York Post, яке читає президент США Дональд Трамп, опублікувало матеріал про однорічного малюка, якого російські війська вбили ударом дрона на Херсонщині.

Росіянина засудили до трьох років ув’язнення в Нідерландах за передачу Росії конфіденційної інформації кількох компаній-виробників мікросхем.

У тимчасово окупованому Мелітополі (Запорізька область) знищено російську станцію управління військами, а разом з нею – і п’ятьох окупантів.

В мобільному застосунку для військовозобов’язаних “Резерв+” запустили функцію оплати штрафів за порушення правил військового обліку.