Tinder посилить верифікацію користувачів через шахрайство з ШІ
Джерело: Bloomberg
Tinder планує посилити процес верифікації користувачів у декількох країнах через зростання випадків шахрайства. Зловмисники для цього залучають штучний інтелект.
Покращену функцію верифікації вже успішно протестували в Австралії та Новій Зеландії. Протягом наступних тижнів та місяців платформа планує розгорнути її у США, Великій Британії, Бразилії та Мексиці.
Тепер для проходження верифікації користувачам буде потрібно надати фото свого водійського посвідчення або відео зі своїм обличчям. Це дозволить перевірити дату народження та підтвердити відповідність обличчя на відео з фотографіями профілю.
Весь процес верифікації займе лише кілька хвилин. Якщо користувач успішно пройде верифікацію – на його профілі з’явиться синя галочка.
- Компанія Meta, що володіє Facebook, Instagram та Threads, оголосила про свій намір позначати на своїх медіаплатформах всі зображення, які були створені за допомогою штучного інтелекту (ШІ).
- Соціальна мережа Reddit уклала угоду на суму 60 млн доларів з невідомою компанією зі штучного інтелекту (ШІ), щоб дозволити їй тренувати свої моделі на контенті мережі.
Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів переговори з представниками адміністрації президента США Дональда Трампа. Головною темою розмови було питання припинення вогню в Україні.
З прифронтових територій Сумщини евакуювали місцеву жительку разом з 12 собаками. Вона була єдиною мешканкою на своїй вулиці.
Фракція “Європейська Солідарність” у Київраді заявляє про посилення тиску з боку центральної влади на опозиційних депутатів. Про це повідомив депутат Київської міської ради від “ЄС” Олександр Погребиський у дописі на своїй Facebook-сторінці та в коментарі Буквам.
Посольство США в Києві попереджає про можливу масштабну повітряну атаку, яка може статися в будь-який момент протягом наступних кількох днів.
Президентка Мексики Клаудія Шейнбаум повідомила, що її країна подала до суду на компанію Google за те, що вона позначає Мексиканську затоку як “Американську” для користувачів зі США.