Більшість населення Німеччини підтримує нарощення постачання озброєння Україні

Джерело: ZDF

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

Зокрема кількість тих, хто підтримує нарощення постачання озброєння помітно зросла проти січня. Відповідна зміна свідчить про зростаючу підтримку військової допомоги Україні серед німецького населення. За два роки повномасштабної РФ проти України, переважна більшість німців виступає за збільшення постачання зброї та боєприпасів до України.

Якщо у січні показник становив 51%, то вже зараз 62% виступають за те, щоб європейські країни постачали країні більше зброї та боєприпасів.

Тоді як 32% опитаних виступають проти ідеї, що менше, ніж у січні, коли таких було 42%.

Стосовно питання про те, чи варто Україні відмовлятися від окупованих Росією територій, думки розділилися, якщо це може завершити війну. Підтримують це 43%, 44% вважають, що Україна має продовжувати боротьбу за звільнення цих територій.

Водночас 46% побоюються, що Росія нападе на інші країни. 45% припускають, що війна обмежиться Україною.

Щобільше, 50% вважають, що Захід може використати військову силу, щоб переконати Росію діяти менш агресивно.

Лише нещодавно ми повідомляли, що дедалі менше німців готові допомогти Україні – навіть попри те, що визнали загрозу нападу з боку РФ, свідчили результати опитування “Мюнхенський індекс безпеки 2024” проведеного до Мюнхенської конференції з безпеки.

Довідка. Опитування проводилося з 20 по 22 лютого методом телефонного інтерв’ю з участю 1294 респондентів.

Одна з учасниць 13-го сезону “Холостяк”, де головним героєм є ветеран війни Олексадр “Терен” Будько, під час повномасштабної війни їздила відпочивати за кордон з росіянами. Йдеться про модель і діджейку Єлизавету Луцюк.

Україна до кінця 2024 року отримає від Німеччини ще дві системи ППО IRIS-T, заявив у Києві керівник спеціального штабу з питань України у Міністерстві оборони Німеччини генерал-майор Крістіан Фройдинг.

Міністерство оборони кодифікувало і допустило до використання переносний тренажер “Безпечне небо” для підготовки зенітних вогневих груп. 

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 листопада. З початку доби на цей час зафіксовано 185 бойових зіткнень.

В Україні розпочали перевірки встановлення інвалідності для 1695 посадовців із понад 30 державних органів. Справи, котрі підлягають перегляду, зосереджені на працівниках податкової, прокуратури та митниці. У разі необґрунтованих рішень МСЕК їх переглядатимуть відповідно до постанови уряду.