Згідно з новим опитуванням, рейтинг несхвалення Джо Байдена досяг нового максимуму

Джерело: The Guardian

Згідно з опитуванням, опублікованим у суботу, 2 березня, рішуче несхвалення виборцями роботи президента США Джо Байдена досягло 47% – це найвищий негативний показник за будь-який період його президентства.

Опитування, проведене Сієнським коледжем на замовлення New York Times, показало, що Байден наразі відстає від ймовірного кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа на 43% проти 48% зареєстрованих виборців у країні.

Опитування показало, що лише кожен четвертий виборець (24%) вважає, що країна рухається в правильному напрямку.

Ці результати були проведені наприкінці лютого. Минулого тижня опитування Bloomberg News показало, що Байден поступається Трампу в кількох штатах, включаючи Аризону, Джорджію, Пенсільванію, Мічиган, Північну Кароліну, Неваду та Вісконсин.

В опитуванні Bloomberg велика частка респондентів висловили занепокоєння віком Байдена, і значний відсоток сказали, що Трамп небезпечний. Соціологи припустили, що кількість людей, які не схвалюють обидві кандидатури, є значною.

Згідно з опитуванням Times, рейтинг схвалення Байдена склав 38%, а Трампа – 44%.

19% виборців сказали, що вони не схвалюють обох кандидатів.

Пропозиція Келлога щодо розміщення миротворчих сил в Україні після закінчення війни викликала негативну реакцію Кремля.

13 квітня відзначають Міжнародний день подяки рослинам та Міжнародний день поінформованості про функціональні неврологічні розлади. Християни сьогодні згадують священномученика Артемона.

За даними синоптиків, у неділю, 13 квітня, в Україні збережеться суха та тепла погода.

Адміністрація Дональда Трампа активно працює над планом масових депортацій, прагнучи досягти цілі у мільйон депортованих іммігрантів протягом першого року президентства. Однак, співробітники імміграційної служби та аналітики все більш скептично ставляться до того, що адміністрація Трампа може депортувати таку кількість іммігрантів за один рік.

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга наголосив, що питання про членство України в НАТО не повинно зніматися з порядку денного військово-політичного блоку, оскільки це важливо для забезпечення трансатлантичної безпеки. Він також додав, що Україна готова зробити свій внесок у разі вступу до Альянсу.