Україна та Люксембург підписали угоду про технічне та фінансове співробітництво

Фото: Денис Шмигаль/Telegram

Джерело: Денис Шмигаль/Telegram

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та міністр закордонних справ Люксембургу Ксав’є Бетель підписали угоду про технічне та фінансове співробітництво держав.

Під час візиту урядової команди до Люксембургу 19 березня прем’єр-міністр України провів низку зустрічей щодо посилення двосторонньої співпраці між країнами.

Зокрема, глава українського уряду провів перемовини з міністром закордонних справ Люксембургу Ксав’є Бетелем. Результатом стало підписання угоди про технічне та фінансове співробітництво держав.

“Це спростить реалізацію програм і проєктів допомоги Україні”, – прокоментував Денис Шмигаль підписання документа.

Також прем’єр-міністр зустрівся із Великим Герцогом Люксембурзьким Анрі, якому подякував за незмінну солідарність з Україною під час повномасштабної війни.

З президентом Палати депутатів Клодом Віслером та парламентарями українські урядовці на чолі з прем’єр-міністром обговорили подальші кроки у спільній боротьбі проти агресора, європейську та євроатлантичну інтеграцію, конфіскацію заморожених російських активів у Люксембургу.

Окремо Денис Шмигаль подякував парламентарям за ухвалення заяв на підтримку України й визнання Голодомору геноцидом українського народу.

“Цінуємо наше двостороннє співробітництво на шляху до перемоги”, – підсумував глава українського уряду.

6 липня президент Володимир Зеленський поінформував, що лише за цей тиждень російські війська скинули на територію України понад 600 керованих авіаційних бомб. 

Напередодні другого туру парламентських виборів у Франції 7 липня рейтинг ультраправої партії “Національне об’єднання” на чолі з Марі Ле Пен знижується.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 6 липня. За добу відбулося 123 бойових зіткнення. Станом на сьогодні найгарячішою залишалася ситуація на Покровському напрямку, також війська РФ активізувалися на Лиманському і Курахівському напрямках.

Станом на 6 липня Сили оборони Півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, ліквідовуючи особовий склад армії РФ та знищуючи техніку противника.

Активізація бойових зіткнень у кінці червня пов’язана з початком боїв за Торецьк та Нью-Йорк.