Військового офіцера Німеччини звинувачують у шпигунстві на користь Росії
Джерело: Sky News
Німецького військового офіцера звинуватили у шпигунстві на користь Росії.
Чоловік, якого прокуратура ідентифікувала лише як Томаса Х., працював в агентстві військових закупівель й перебуває під вартою з серпня.
Його звинувачують у тому, що з травня минулого року він неодноразово звертався до консульства Росії в Бонні та посольства Росії в Берліні з власної ініціативи з пропозицією про співпрацю.
Що саме він намагався передати Росії, не зрозуміло.
За даними федеральної прокуратури, одного разу Томас Х. під час своєї роботи планував передати отриману інформацію російській розвідувальній службі.
- Влада Естонії в Тарту затримала російського вченого В’ячеслава Морозова, якого підозрюють у шпигунстві на користь РФ.
- Співробітники Латвійської Служби державної безпеки затримали російського громадянина, якого підозрюють у шпигунстві на користь російських спецслужб.
- Бельгійська ультраправа партія Vlaams Belang (“Фламандський інтерес”) виключила зі своїх лав колишнього сенатора Франка Креєльмана через звинувачення в тому, що він впродовж трьох років працював на китайську розвідку.
Російська армія вранці четверга, 14 листопада, атакувала Слов’янськ на Донеччині. Під обстріл потрапив екіпаж патрульних.
Жертви сексуального насильства в умовах війни отримали понад 300 виплат проміжних репарацій, про це повідомила урядова уповноважена з питань гендерної політики, голова наглядової ради пілотного проєкту Катерина Левченко.
Народному депутату України Євгенію Шевченку оголосили про підозру у державній зраді, повідомляють українські правоохоронні органи. За даними Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань та Офісу генерального прокурора, зібрано докази, що вказують на можливу діяльність депутата на шкоду обороноздатності та інформаційній безпеці України.
В Росії жінку, яка публікувала в Інтернеті антивоєнні коментарі, у тому числі заклики до вбивства Володимира Путіна, засудили до восьми років колонії.
Європейські лідери закликають адміністрацію президента США Джо Байдена посилити підтримку України до завершення його терміну в січні. Вони спонукають зміцнити позиції Києва на тлі очікувань щодо потенційних змін у зовнішній політиці США після інавгурації Дональда Трампа 20 січня.