Швейцарські законодавці підтримали посилення заходів проти російських шпигунів
Джерело: Reuters
Верхня палата парламенту Швейцарії підтримала пропозицію про посилення заходів щодо висилки шпигунів, приділяючи особливу увагу агентам російської розвідки.
Проголосувавши 32 “за” і дев’ять “проти”, законодавці верхньої палати підтримали пропозицію під назвою “систематично висилати російських та інших іноземних шпигунів”.
“Іноземні держави повинні відчувати, що Швейцарія реагує на порушення її безпеки та захищається”, — сказала президентка Швейцарії Віола Амгерд.
Вона додала, що уряд хоче послідовно висилати офіцерів розвідки, чия діяльність загрожує безпеці Швейцарії або її ролі як держави, у якій відбудеться мирний саміт щодо російсько-української війни.
- Глава МЗС Дмитро Кулеба припустив, що переговори України з РФ можуть розпочатися після Саміту миру, що має відбутися у Швейцарії 15-16 червня.
- Уряд Швейцарії 2 травня заявив, що “на даному етапі” Росію не запросили на Саміт миру, який відбудеться у Швейцарії 16-17 червня.
- На міжнародному “саміті миру”, запланованому у Швейцарії на рівні керівників держав, очікується участь понад 160 країн, проте на сьогодні Російська Федерація не отримала запрошення.
Станом на 22:00 в суботу, 22 листопада, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 187.
ЗМІ Німеччини оприлюднили 1000-сторінковий документ “Operations Plan Germany”, в якому детально описано, як країна планує відповісти на війну з Росією.
Протягом дня, 22 листопада, армія РФ здійснила 55 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 127 вибухів.
В Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що чоловік намагався дати хабар їхнім військовослужбовцям, а коли ті відмовились, застосував проти них сльозогінний газ.
За даними Міністерства оборони США, численні ядерні супротивники кидають виклик безпеці США, їх союзників і партнерів. Тому відомство оголосило про коригування своєї стратегії ядерного стримування.