«Ми боремось за вас»: воїни-розвідники звернулися до українських дітей, яких викрала РФ

Джерело: ГУР МОУ

Сьогодні, 1 червня, у День захисту дітей, українські воїни-розвідники звернулися до дітей, яких викрала Росія.

“Діти України! Заради вас ми подолаємо вогонь і воду, пройдемо усі кола випробувань, аби врешті тихо і твердо промовити вам: “Вітаємо вдома”.

Знаємо ― важко, але хай любов до України, до своєї землі, рідних і друзів робить вас сильнішими.

Україна бореться за вас. Ми боремось за вас. Щодня і щогодини. Знайте – ви ніколи не залишитесь на самоті”, – звернулися воїни-розвідники.

А також наголосили, що викрадачі з Москви прагнуть стерти дітям пам’ять про українське дитинство, і тому закликали проганяти зневіру якомога далі від серця та чинити опір забуттю.

“Будьте кмітливими і вірте ― ми неодмінно зустрінемось!”, – звернулись до дітей воїни-розвідники.

Додамо, що за даними Міністерства внутрішніх справ України, внаслідок повномасштабної війни РФ проти України, понад 19 тисяч українських дітей примусово депортовано до Росії.

Наразі в реєстрі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, містяться дані про понад 2 тисячі українських дітей.

Зокрема, внаслідок повномасштабної війни майже 550 дітей загинули, близько 1350 – зазнали поранень. Ще більш як 19 500 – були примусово депортовані до РФ.

У МВС зауважили, що масштаби воєнних злочинів окупантів можуть бути значно більшими, адже поки неможливо оцінити ситуацію на тимчасово окупованих територіях.

Дрони Служби безпеки України атакували російські склади боєприпасів поблизу тимчасово окупованого Харцизька на Донеччині.

З моменту, коли російські війська почали масово застосовувати ударні дрони “Шахед”, кожна українська ніч походить на випробування. Виготовлені за іранськими кресленнями і модифіковані в Росії, ці безпілотники стали головним знаряддям терору проти цивільного населення.

 Боронячи Україну, на фронті загинув заступник командира 110 окремої механізованої бригади Дмитро Романюк.

У Держдепі заперечили призупинення військової допомоги Україні. Речниця Державного департаменту США Теммі Брюс наголосила, що рішення Вашингтона не означає повне припинення військової допомоги Україні.

Рішення адміністрації Дональда Трампа зупинити частину військової допомоги Україні стосувалось озброєння, вже розміщеного на складах у Польщі.