В Україні запрацював вебдодаток Derm Guard для дерматовенерологічної допомоги військовим
Джерело: пресслужба МОЗ
Дерматовенерологічна гвардія України запустила вебдодаток “Derm Guard”. У ньому військові та їхні родини можуть отримати безоплатну лікарську допомогу.
У відомстві розповіли, що у вебзастосунку кожен військовий на фронті та їх родини можуть отримати фахову консультацію висококваліфікованих спеціалістів вузького профілю.
“Враховуючи умови, в яких перебувають герої на передовій, високе психологічне навантаження та проблеми, пов’язані з постійним носінням берців, кількість воїнів із так званою «траншейною стопою», псоріазом, вітиліго та алергією невпинно збільшується”, – йдеться у дописі.
Щоб отримати допомогу, необхідно:
- зайти на сайт;
- заповнити коротку форму;
- додати до неї кілька фотографій ураженої ділянки;
- натиснути кнопку “Відправити”.
Лікарі протягом 12-24 годин підготують розгорнуту відповідь із діагнозом та схемою лікування.
До надання допомоги військовому можуть бути залучені й представники медичних бригад. У цьому форматі дерматовенерологи готові надати консультаційні послуги відповідним фахівцям віддалено.
Як зазначили у МОЗ, ті пацієнти, які потребують медикаментозної допомоги, мають можливість безоплатно отримати всі необхідні ліки від Derm Guard.
“Також будь-який військовий або член його родини може відправитись в один із медзакладів, що співпрацює з проєктом, для проходження лікування офлайн. При цьому, всі послуги надаватимуться безоплатно”, – йдеться у повідомленні.
За підтримки партнерів зі США та МОЗ дерматовенерологічна гвардія України отримала від міжнародних партнерів препаратів для допомоги на 500 тисяч доларів.
“Серед них, зокрема, набори протигрибкових засобів, нестероїдні протизапальні препарати та інше. Всі ліки розповсюджуватимуться серед медиків і військових. Це створить можливість надавати більш якісну дерматовенерологічну допомогу”, – резюмували у МОЗ.
- У Києві успішно пересадили серце 4-річного хлопчика 6-річній дівчинці.
Згідно з даними США, Росія втратила понад 4000 танків під час повномасштабної війни з Україною. Ця кількість майже дорівнює всьому танковому контингенту США, заявив Верховний головнокомандувач об’єднаними Збройними силами НАТО в Європі, генерал Кристофер Каволі на слуханнях у Комітеті з питань збройних сил Сенату США в Вашингтоні 3 квітня.
Внаслідок чергового російського обстрілу у Харкові збільшилася кількість загиблих та постраждалих осіб.
Головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Крістофер Каволі запевнив, що Україна отримає додаткові винищувачі F-16, поки українські пілоти проходять навчання.
Пізно ввечері російські війська вдарили по Харкову безпілотниками. Ворог завдав удару по Новобаварському районі. Відомо про загиблого та 29 постраждалих.
Після трьох років війни, коли стало очевидно, що російська армія не здатна зламати Україну. Однак, лідер РФ Володимир Путін продовжує відмовлятися від припинення вогню. Попри певні тактичні успіхи, як, наприклад, вибиття українців з Курської області, шанси на перемогу військовим шляхом у Росії залишаються мінімальними. Військові втрати і економічні труднощі вказують на наближення кінця війни, однак Путін не зупиняє агресію.