У поліції перевіряють інформацію щодо отруєння привезеної питної води до «Охмадиту»

Джерело: волонтерка Катерина Терехова та поліція Києва

Київська волонтерка Катерина Терехова стверджує, що 8 липня невідомі на місце удару по дитячій лікарні “Охматдиту” привезли отруєну воду. Крім волонтерів і її друзів хімічного отруєння зазнали двоє працівників поліції.

8 липня до місця ракетного удару багато людей привезли воду. Коли вона вже покидала територію лікарні, то залишила воду правоохоронцям. За приблизно хвилину правоохоронці сказали, що вода отруєна.

“Поліцейські покликали нас, спитали, що це у нас за вода”, – розповіла волонтерка.

Виявилося, що хтось отруїв воду з Ашану “Слобідську”. На деяких пляшках з водою виявили те, що на них відрізнялися етикетки.

Поліція Києва зараз перевіряє інформацію щодо можливого отруєння питної води. Інформацію правоохоронці виявили під час моніторингу соціальних мереж. У поліції зазначили, що до медиків від громадян та правоохоронців щодо можливого отруєння водою не надходило.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.