Боронячи Україну загинув доброволець з Фінляндії

Джерело: Yle

Доброволець з Фінляндії, котрий боронив Україну від російського вторгнення у лавах ЗСУ, загинув на фронті в Україні.

Як поінформували в Асоціації учасників бойових дій Фінляндії, громадянин Фінляндії загинув у середині липня на північ від тимчасово окупованого Донецька. Загибель підтвердила фінська влада.

Повідомляється, що оборонець став четвертим добровольцем із Фінляндії, котрий загинув за Україну.

Раніше ми повідомили, що громадянин Грузії Бондо Гагнідзе загинув у Луганській області, боронячи Україну від російських загарбників. Про це повідомив його друг Вано Надірадзе, який також бере участь у бойових діях на стороні України.

У CNN зазначили, що Україна поповнює свої лави добровольцями, утім дехто з них змушений покинути поле бою через “неочікувано жорстокий” перебіг війни.

Як розповіли у виданні, попри те, що до Інтернаціонального легіону вступають все більше добровольців, Україна все ж зіштовхується з нестачею військових. Зокрема українські посадовці публічно визнають, що ухилення від військової служби та дотримання правил мобілізації залишається проблемою.

Також стало відомо, що до лав Інтернаціонального легіону ЗСУ приєдналися кілька сотень ветеранів армії Колумбії – другої найбільшої армії в Південній Америці.

Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.

Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.

У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.

Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.

Десять співробітників Служби безпеки України та десять військовослужбовців Збройних сил України пройшли тижневе навчання у Національній лабораторії Айдахо, США, де вивчили методи зі збору доказів для криміналістичної експертизи після можливого ядерного удару.