Канада анонсувала нову імміграційну програму для українських переселенців
Джерело: CBC News
Федеральний уряд Канади розповів про розробку нової імміграційної програми для українських переселенців, яка допоможе возз’єднатися сім’ям, розділеним між двома країнами.
“Ми продовжуємо надавати непохитну підтримку сім’ям, розлученим унаслідок повномасштабного вторгнення Росії. Зокрема шляхом возз’єднання українських родин. Це допоможе сім’ям залишатися разом, особливо, коли вони відновлюють життя у своїх нових спільнотах у Канаді”, – запевнив міністр імміграції Шон Фрейзер.
За його словами, участь у програмі зможуть взяти українці, які проживають у Канаді з тимчасовим статусом і мають одного або кількох членів сім’ї.
Як пояснили в канадському уряді, детальнішу інформацію про нову програму буде надано ближче до її запуску, запланованого на 23 жовтня 2023 року. Програма не буде пов’язана з витратами та діятиме упродовж одного року.
- 12 липня прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що на тлі безперервного жорстокого вторгнення Росії в Україну, члени Організації Північноатлантичного договору стоять разом з українським народом “стільки, скільки буде потрібно”.
- Перша заступниця міністра соціальної політики Дарія Марчак повідомила, що громадяни України, які перебувають за кордоном 45 днів без вагомих причин, втратять статус внутрішньо переміщених осіб і з 1 серпня будуть позбавлені державних виплат.
- Згідно з опитуванням, опублікованим у середу, 12 липня, із понад мільйона українських біженців, які перебувають в Німеччині, 44% хотіли б залишитися в країні надовго.
Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.
Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.
У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.
Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.
Десять співробітників Служби безпеки України та десять військовослужбовців Збройних сил України пройшли тижневе навчання у Національній лабораторії Айдахо, США, де вивчили методи зі збору доказів для криміналістичної експертизи після можливого ядерного удару.