Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відвідає Пакистан
Джерело: Reuters
У четвер, 20 липня, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відвідає Пакистан з одноденною поїздкою на тлі покращення відносин цієї країни з Росією.
Візит Кулеби є першим міністерським візитом з України з моменту встановлення дипломатичних відносин між двома країнами в 1993 році.
Пакистан налагоджує зв’язки з Росією і нещодавно почав імпортувати російську сиру нафту за зниженими цінами, щоб задовольнити місцеві потреби та заощадити валютні резерви.
Кулеба зустрінеться з міністром закордонних справ Пакистану Білавалом Бхутто Зардарі та прем’єр-міністром Шахбазом Шарифом.
“Очікується, що це сприятиме подальшому зміцненню двосторонніх зв’язків між двома країнами”, – йдеться в повідомленні.
Пакистан також останнім часом імпортує пшеницю з України.
Міністерство закордонних справ Пакистану не повідомило програму візиту.
- 17-18 липня глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба з робочим візитом прибуде до штаб-квартири ООН в Нью-Йорку.
- Глава МЗС Дмитро Кулеба повідомив, що під час важливих візитів президента Володимира Зеленського до Софії, Праги, Братислави та Стамбула відбулося обговорення низки питань – зброї, членства в ЄС, вступу до НАТО та торгівлі.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.