Понад десяток ракет та 43 БпЛА: у ПС повідомили деталі атаки РФ
Джерело: Повітряні сили ЗСУ
З вечора 30 жовтня російські окупаційні війська атакували Україну ракетами і безпілотниками.
Зокрема минулого вечора росіяни випустили десять ракет по Одещині. Ціллю ворога став міст через Дністровський лиман у Затоці. По ньому вдарили:
- двома балістичними ракетами Іскандер-М/KN-23 з ТО Криму
- вісьмома керованими авіаційними ракетами Х-59/69 з літаків тактичної авіації з акваторії Чорного моря
Атакував ворог і Краматорськ на Донеччині. По місту вдарили:
- двома балістичними ракетами Іскандер-М/KN-23 з Ростовської області (РФ)
Окрім цього, упродовж ночі ворог випустив по Україні:
- 43 БпЛА серед яких ударні “шахеди” і безпілотники невстановленого типу
Силами та засобами ППО було збито дві ракети Х-59/69, якими били по Одещині та 17 БпЛА. 23 безпілотники локаційно втрачено, а решта три полетіли у повітряний простір РФ та ТОТ України
Протиповітряна оборона працювала в Одеській, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій та Полтавській областях.
Повітряний напад відбивали зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
- Вночі 31 жовтня війська РФ знову атакували безпілотниками українську столицю. Уламки збитих БпЛА призвели до незначних пошкоджень.
Прокуратура спільно з СБУ встановила особи командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї армії Центрального військового округу ЗС РФ та двох командирів батальйонно-тактичних груп, які забезпечили нанесення удару по спальному району Чернігова.
Президент України Володимир Зеленський невідкладно підписав три передані з Верховної Ради документи.
В індійському штаті Махараштра адміністрація школи RS Damani публічно роздягнула понад 10 учениць віком від 10 до 16 років, щоб перевірити, чи є в них менструація.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 15 липня. Від початку доби на фронті відбулося 110 бойових зіткнень.
Міжнародне дослідження, опубліковане в журналі Nature, пов’язує зменшення забруднення повітря, особливо в Китаї та Східній Азії, з прискоренням глобального потепління.