Російський командир наказав убити полоненого: перехоплення ГУР

Джерело: пресслужба ГУР

Українська розвідка опублікувала перехоплення розмови російських військових на Донеччині, в якій командир одного з підрозділів РФ наказує стратити українського військовополоненого.

У черговій перехопленій розмові російських загарбників у Донецькій області командир підрозділу окупаційної армії РФ наказує підлеглому здійснити воєнний злочин ― стратити військовополоненого.

Что там, бля*ь, за сложности, на*уй? Барон, сука! Сука, застрелите и все. Что вы там, сисюкаетесь, на*уй?, ― кричить росіянин.

У ГУР нагадали ― за кожен здійснений росіянами воєнний злочин буде належна справедлива відплата.

Раніше стало відомо, що українські правоохоронці мають дані щодо розстрілу на полі бою російськими військовими 102 українських військовополонених.

Додамо, за оцінками аналітиків, страти українських військовополонених росіянами залишаються безкарними з боку російських польових командирів.

Підпорядковані безпосередньо главі РФ літаки та державні ресурси використовувалися для насильницького переміщення українських дітей з тимчасово окупованих територій до Росії, де їх передавали російським сім’ям, мовиться у дослідженні Школи громадського здоров’я Єльського університету, проведеному за підтримки Держдепартаменту США.

Керівник Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України Андрій Коваленко заявив, що жодних наказів утримувати Курщину до інавгурації Дональда Трампа, щоб “її потім обміняти” військові ЗСУ не отримували.

Президент Володимир Зеленський заявив, що з початку Курської операції втрати України у порівнянні з Росією становлять 1 до 8.

Народна депутатка від партії “Слуга народу”, заступниця голови комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ольга Василевська-Смаглюк припустила, що кілька мільйонів державних службовців відмовляться від тисячі Зеленського, оскільки не стануть витрачати час на декларування цих коштів.

Якщо між Києвом та Москвою укладуть будь-яку угоду про припинення вогню, країни Європи можуть направити в Україну свої війська, повідомили на умовах анонімності одразу два джерела під час зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО, що проходить 3-4 грудня в Брюсселі.