«Відмовитися, продати, зберегти»: компанія Unilever розглядає різні варіанти, як покинути ринок Росії
Джерело: Reuters
Компанія Unilever, яку вже понад рік критикують за те, що вона залишилася в Росії, заявила у вівторок, 25 липня, що може припинити, продати або зберегти свою діяльність там, але зазначила, що “найкращим із поганих” варіантом є “продовження нашого бізнесу, але в дуже обмежений спосіб”.
“Перший варіант – це залишити наш бізнес. Ми вважаємо, що, по суті, це може призвести до його націоналізації, враховуючи всі події, які нещодавно відбулися. Другий варіант – продати бізнес, але насправді ми не знайшли життєздатного рішення, яке б відповідало нашим заявленим цілям”, – сказав новий генеральний директор Unilever Хайн Шумахер.
Він також додав, що найкращим варіантом для компанії є залишитися, але обмежити бізнес в Росії.
“Жоден із варіантів насправді не є хорошим, але остаточний варіант ведення нашого бізнесу в обмежений спосіб є найкращим із поганих, і ось тут ми” – сказав Хайн Шумахер.
У березні 2022 року Unilever стала першою великою європейською харчовою компанією, яка припинила імпорт до Росії та експорт з неї після вторгнення країни в Україну. У той час Unilever заявила, що більше не інвестуватиме в Росію, а також припинить усі медіа та рекламні витрати там.
Однак вона продовжувала постачати жителям країни свої повсякденні продукти харчування та засоби гігієни, вироблені в Росії, водночас заявляючи, що не отримає прибутку від цих продажів. Весь заробіток, отриманий в Росії, залишається там, повідомили в компанії.
- Швейцарський приватний банк Julius Baer припинить всі операції з клієнтами, що базуються в Росії.
- США запровадили санкції проти трьох посадовців у Малі за співпрацю з ПВК «Вагнер».
- США запроваджують санкції проти широкого кола юридичних та фізичних осіб РФ.
- Рада Європейського Союзу продовжила на шість місяців, до 31 січня 2024 року, обмежувальні заходи, спрямовані на окремі сектори економіки РФ.
Службові собаки Рем і Фінч, разом зі своїми наставниками, отримали нагороди від Кінологічної спілки України під час церемонії “Чотирилапі захисники”.
В останню суботу листопада в Україні вшановують жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів…
Енергетики відновили роботу високовольтної повітряної лінії живлення, що з’єднує тимчасово окуповану Запорізьку АЕС з енергосистемою України. Вона була пошкоджена через російські обстріли.
Британець зізнався, що здійснив підпал лондонського підприємства, пов’язаного з Україною, і що він отримав гроші від іноземної розвідки, ймовірно, російської.
Міністр закордонних справ Польщі, Радослав Сікорський, заявив, що застосування Росією нової балістичної ракети “Орєшнік” з одного боку — ескалація, а з іншого — вияв розпачу, бо Путін не може перемогти.