Гуманітарні та волонтерські організації мають сформувати свій кадровий резерв для майбутньої роботи у деокупованому Криму – Мінреінтеграції

Джерело: Мінреінтеграції.

Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук наголосила, що гуманітарні та волонтерські організації теж мають сформувати свій кадровий резерв для майбутньої роботи у звільненому від російських загарбників Криму.

За її словами, це питання порушувалося на вчорашній нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського. На ній обговорювалися деокупаційні кроки для Криму: безпекові, економічні, соціальні, гуманітарні. Особлива увага – формуванню кадрового резерву.

Міністерка повідомила, що зараз цей процес триває. В українських вишах триває програма перекваліфікації державних службовців категорій “А” і “Б” для роботи в органах місцевої влади. З вересня стартує наступна програма.

“Процес формування кадрового резерву загалом триває динамічно. За результатами наради у Президента, хочу звернутися до гуманітарних і волонтерських організацій. Аби вони також почали формувати свої кадрові резерви. Це мають бути люди, готові поїхати на звільнені території для виконання гуманітарної роботи”, – резюмувала Ірина Верещук.

Раніше у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій закликали громадян долучатися до створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України, зокрема працівників освітньої та медичної галузей.

Так, на платформі reserve.nads.gov.ua кожен охочий може заповнити анкету й стати частиною кадрового резерву.

Повідомляється, що за перший тиждень зареєструвалося майже 350 осіб, і цифра постійно зростає.

Голова Нацагентства з питань державної служби Наталія Алюшина зауважила, що громадяни можуть самостійно обрати регіон. Нині майже 80% із них обирають Крим, однак, зазначають й інші області: Запорізьку, Донецьку і Луганську.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.