«Повзали на колінах»: Безугла підтримала Арестовича у заяві про розстріл беззбройних бійців

Джерело: Букви

Колишній радник Офісу президента Олексій Арестович обурив мережу черговим дописом. Цього разу він прокоментував відео розстрілу російськими військовими беззбройних українських полонених, котрі, за його словами “повзали на колінах”. На тлі шквалу критики навіть серед шанувальників, неочікувану підтримку Арестович знайшов в особі народної обраниці Мар’яни Безуглої, котра “погодилася” з його висловлюваннями.

Арестович у своєму дописі заявив, що українські бійці мали б поводитися інакше навіть у таких складних обставинах, а також звинуватив у ситуації військове керівництво.

Ініціатор розстрілу — верескливий, істеричний росіянин з манерами провінційної шістки, таким у компанії, що поважає себе, — місце у параші. Другий виконавець — кволий задрот із смиканими манерами наркомана. Наші – здорові мужики (крім одного – літнього, якому явно фізично важко), перед смертю повзають на колінах, намагаються просити, покірно йдуть на розстріл один за одним.

Він додав, що “потрапивши в нормальні умови, ці чоловіки могли б стати боєздатними бійцями, які легко знищили б цих дрібних покидьків”.

Перед смертю ти повзеш на колінах, умовляючи уральського за*биша не стріляти. Пам’ятається, штопаний щур Гіві годував на камеру погонами українського підполковника, а лобкова воша Моторолла на вибір розстрілювала наших полонених. Можливо, це відео побачать діти розстріляних, там цілком пізнаються обличчя, — заявив він.

Заяви швидко викликали шквал критики зокрема й серед його прихильників. У коментарях під дописом користувачі висловлювали своє обурення:

“Чи повзав би Арестович на колінах? Або ж голими руками всіх переміг?”, “Легко судити по відео, сидячи в теплі”, “Дивне зміщення акцентів на по суті “самі винуваті”.

Разом з тим, своїм коментарем виокремилася народна депутатка Мар’яна Безугла, котра підтримала позицію Арестовича. Вона коротко написала: “Згодна”.

Заява лише посилила хвилю обурення в соцмережах. Користувачі зазначають, що такі висловлювання від політиків і публічних осіб недоречні у суспільстві, яке щодня переживає біль через повномасштабну війну.

Зауважимо, Арестович у подкасті американському бізнесмену Патріку Бет-Девіду заявив, що більше довіряє російському президенту Володимиру Путіну, аніж президенту України Володимиру Зеленському.

На відповідне запитання бізнесмена, Арестович коротко відповів: “Путіну”.

Відповідь Арестовича здивувала Бет-Девіда, відтак ексрадник Офісу президента України пояснив свій вибір.

Тому, що ворог – це найкращий вчитель. Путін мій суперник і це чесний бій. А внутрішня політика завжди брудна і зазвичай там зраджують найкращі друзі.

Також Олексій Арестович в інтерв’ю одному з провідних польських медіа змальовує главу Української держави Володимира Зеленського “маленьким Путіним”. На цьому акцентував журналіст, керівник аналітичного відділу Центру контент-аналізу Сергій Стуканов.

Окремо варто додати, що Арестович в розмові з російською журналісткою Юлією Латиніною сказав, що українці дали росіянам “привід для помсти”.

  • У Росії суд заочно взяв під варту колишнього радника Офісу президента України Олексія Арестовича. Його звинувачують у “терористичній діяльності”.
  • Зауважимо, за фактом звернення групи народних депутатів стосовно неправдивого повідомлення про злочин столичні слідчі відкрили кримінальне провадження щодо ексрадника глави ОПУ Олексія Арестовича.
  • Колишній радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив про плани балотуватися на наступних президентських виборах в Україні.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів, що після успішної Харківської операції восени 2022 року російським військам не дали втекти. Генерал пояснив, що на той момент українська армія була виснажена після місяця постійних боїв.

Міністерство культури та стратегічних комунікацій України додало російського письменника Алєксандра Пєлєвіна до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте під час дискусії в Українському домі на Всесвітньому економічному форумі в Давосі заявив, що союзники НАТО підтверджують готовність до вступу України в Альянс, однак це стане можливим лише після досягнення стійкого миру.

Україна та Швеція домовилися про спільні проєкти в оборонно-промисловій сфері, включно з виробництвом бронетехніки, боєприпасів та розвитком далекобійних спроможностей.

Указ президента США Дональда Трампа про зупинку у наданні міжнародної підтримки на 90 днів не стосується військової допомоги Україні, запевнили у Міноборони США.