В Києві зросла кількість жертв російської атаки (ОНОВЛЕНО)

Джерело: ДСНС
В Києві зросла кількість жертв внаслідок російської атаки — рятувальники деблокували з-під завалів тіло ще 1 людини.
“Станом на 16.45 кількість загиблих внаслідок російського удару по столиці зросла до 10 осіб, 90 постраждалих. Аварійно-рятувальні роботи тривають”, – повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій.
Нагадаємо, вночі 24 квітня російські окупаційні війська завдали масованого ракетного удару по Україні. Чи не найбільше ворог атакував Київ.
Спочатку повідомлялось про загибель восьми осіб.
Серед них, зокрема, брат і сестра, яким було 21 і 19 років. Їхні батьки у момент атаки перебували на дачі.
О 16.20 рятувальники дістали з-під завалів будинку у Святошинському районі тіло загиблої жінки 27 років, кількість жертв зросла до 9. Менш ніж за пів години стало відомо про ще одну жертву.
Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що п’ятниця 25 квітня у Києві стане Днем жалоби за загиблими унаслідок ракетної атаки РФ на столицю.
UPD: О 17:30 стало відомо, що рятувальники деблокували ще 2 тіла з-під завалів у Святошинському районі, кількість загиблих зросла до 12.
- Президент США Дональд Трамп засудив ракетно-дронову атаку Росії на Київ 24 квітня, висловивши своє незадоволення щодо очільника Кремля Володимира Путіна.
- Минулої доби російські війська 42 рази обстріляли населені пункти Донецької області. Троє людей загинуло, семеро поранені.
- У ніч на 24 квітня (з вечора 23 квітня) російські окупаційні війська завдали масованого ракетно-дронового удару по Україні. Загалом ворог випустив 215 повітряних цілей.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.