Посаду Директора БЕБ очолив Андрій Пащук
Джерело: пресслужба Бюро економічної безпеки
16 серпня Андрій Пащук розпочав виконання обов’язків Директора Бюро економічної безпеки України. Він працює у БЕБ з листопада 2022 року, згодом був призначений як переможець конкурсу на зайняття вакантних посад штатних працівників БЕБ, які мають спеціальні звання.
Зауважується, що в.о. Директора БЕБ здійснюватиме загальну координацію і контроль діяльності центрального апарату та територіальних управлінь БЕБ, також забезпечуватиме виконання інших завдань, передбачених ЗУ “Про Бюро економічної безпеки України”.
У пресслужбі повідомили, що Едуарда Федорова звільнили відповідним наказом БЕБ за згодою сторін 14 серпня 2023 року.
Довідка. Андрій Пащук народився на Житомирщині. Здобув освіту юриста у Національній академії внутрішніх справ України.
Додаткову вищу освіту здобув в Академії управління Міністерства внутрішніх справ України.
Протягом 1997- 2017 років працював на оперативних та керівних посадах в правоохоронних органах. З 2018 по 2019 – у приватних структурах.
Згодом отримав роботу в Апараті Ради національної безпеки та оборони України протягом 2019-2022 років.
У 2022 став працівником БЕБ, вже через рік отримав посаду заступника директора бюро.
- Фахівці БЕБ зауважили, що за десять років державний бюджет втратив щонайменше 3 млрд грн податків від діяльності криптобірж.
- У Бюро економічної безпеки України підбили підсумки роботи відносно протидії тіньовим схемам та негативним явищам в економіці країни за шість місяців з початку 2023 року.
- Підприємці повідомили про погіршення ставлення органів влади до бізнесу після позитивної динаміки на початку повномасштабної війни. Також зауважили про посилення тиску.
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив про результати роботи безпілотників Сил оборони протягом березня.
У боротьбі з російськими окупантами загинув український альпініст, майстер спорту Тарас Цушко. Йому було 45 років.
Президент Володимир Зеленський доручив Службі безпеки України розслідувати витік останньої пропозиції США щодо угоди про корисні копалини, в тому числі з використанням тестів на поліграфі.
Німеччина фінансує доступ України до супутникового інтернету від французької компанії Eutelsat на тлі пошуку альтернативи Starlink Ілона Маска.
Президент США Дональд Трамп майже уклав угоду з китайським власником соцмережі TikTok, компанією ByteDance Ltd., але угода зірвалась, бо Китай відмовився давати згоду на продаж після оголошення мит.