РФ атакувала Дніпропетровщину: двоє загиблих та десятеро поранених

Джерело: Олександр Ганжа
Уночі 23 квітня війська РФ атакували Дніпро та область. Є загиблі та поранені.
За повідомленням очільника ДОВА Олександра Ганжи, ворог вдарив безпілотником по багатоповерхівці у Дніпрі. Як наслідок – двоє осіб загинуло, ще дев’ятеро поранені, серед постраждалих дівчата віком 9 та 14 років.
Також у місті пошкоджено магазин, автомобіль та адмінбудівлю, яка не використовувалась.
Окрім цього під атакою опинилась Нікопольщина, а саме Нікополь, Мирівська, Марганецька, Покровська та Червоногригорівська громади. Пошкоджено інфраструктуру, приватний будинок, гараж. Постраждала 64-річна жінка, вона лікуватиметься амбулаторно.
Під атакою опинився і Кривий Ріг, тут виникла пожежа, пошкоджено інфраструктуру.
- Вночі 22 квітня російські окупанти завдали масованого удару по селу у Ямпільській громаді Сумської області. Унаслідок удару російських безпілотників по житлових будинках загинула людина.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко заявила, що очолить українську делегацію на конференції з відновлення України у польському Гданську. Раніше медіа повідомили, що президент Володимир Зеленський відмовився їхати туди після загострення відносин.
Президент США Дональд Трамп заявив, що американські автовиробники Ford і General Motors спільно з іншими компаніями можуть найближчим часом долучитися до виробництва озброєння для потреб армії.
У Нікополі Дніпропетровської області російські війська завдали удару по рятувальниках ДСНС, які ліквідовували наслідки попереднього обстрілу.
Народна депутатка від партії “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що у Верховній Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості.
Російські окупанти атакували FPV-дронами житлові будинки у приватному секторі Краматорська та багатоквартирний будинок у Дружківці.