Активісти руху «Жовта стрічка» поширили українську символіку на ТОТ

Джерело: Центр національного спротиву
Учасники громадського руху спротиву “Жовта стрічка” успішно розповсюдили українську символіку на територіях, що тимчасово перебувають під російською окупацією.

Фото: Центр національного спротиву
До Дня прапора та Дня Незалежності активісти провели акцію під назвою “Жовто-синій” й поширили український прапор у тимчасово окупованих містах, зокрема у Сімферополі, Севастополі, Ялті, Луганську, Донецьку, Мелітополі, Бердянську та Генічеську.

Фото: Центр національного спротиву
“Наголошуємо, кожна така акція змушує окупантів витрачати більше ресурсів й деморалізує ворога, а, отже, наближає нашу перемогу”, – зазначили в ЦНС.
- На тимчасово окупованій частині Запорізької області росіяни активізували вербування місцевих мешканців до лав Збройних сил Росії.
- З 1 вересня російські загарбники планують відкрити так звані кадетські класи у школах на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.
- Російські окупанти планують у тимчасово захоплений Маріуполь заселити 300 тисяч громадян РФ. Це входить у так званий “план розвитку”.
У межах візиту до Франції відбулися двосторонні переговори делегації України з делегацією США у складі державного секретаря Марко Рубіо, спецпредставників президента Сполучених Штатів Стівена Віткоффа та Кіта Келлога.
17 квітня Україна та США підписали меморандум про намір укласти угоду про спільний видобуток українських корисних копалин, підтвердила міністерка економіки Юлія Свириденко.
В Україні розробили довідник з інструкцією впровадження загальнонаціональної хвилини мовчання для громад.
Президент США Дональд Трамп зробив чергову заяву щодо глави Українською держави, відзначивши, що не є фанатом Володимира Зеленського.
Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Силах оборони України дистанційно керовану самохідну броньовану платформу UNEX UGV українського виробництва для виконання завдань з логістики, евакуації, розмінування тощо.