РФ вдарила по АЗС у Сумах: постраждало четверо осіб
Джерело: Олег Григоров
Російські окупанти атакували автозаправну станцію у Сумах. Постраждали четверо осіб.
Серед поранених – двоє працівників АЗС, у них неважкі ушкодження, та подружжя, яке перебувало поряд з місцем удару, їм надали допомогу без госпіталізації.
Очільник Сумської ОВА Олег Григоров наголосив, що окупанти вже рік атакують об’єкти паливної інфраструктури в регіоні, аби ускладнити логістику та забезпечення громад пальним. Зокрема лише за червень зафіксовано 13 атак по АЗС області.
При цьому Григоров запевнив, що ситуація перебуває на контролі.
“Ми на зв’язку з керівництвом АЗС у регіоні та профільними службами. У разі ускладнення ситуації маємо напрацьовані рішення, необхідні для забезпечення потреб громад”.
Він резюмував, що паливна інфраструктура залишається серед цілей ворога, а відтак закликав всіх бути уважними і під час повітряної тривоги не перебувати поруч з АЗС, критичною чи промисловою інфраструктурою.
- 24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.
Російські окупанти атакували залізницю у двох областях України. Є жертва.
Російські окупанти завдали повторного удару по вогнеборцях у Глухівській громаді на Сумщині під час гасіння пожежі, що виникла після ворожої атаки на складське приміщення.
Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.
Вранці 25 червня російські окупаційні війська атакували медзаклад у Херсоні.
На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.