Криптогігант Binance розглядає можливість виходу з РФ
Джерело: The Wall Street Journal
Найбільша у світі криптовалютна біржа Binance оцінює свій російський бізнес, включаючи можливість повного виходу з колись важливого ринку, який перетворився на головний біль.
Усі варіанти розглядаються, включаючи повний вихід, — повідомив представник компанії.
Минулого тижня стало відомо, що Binance допомагає росіянам переказувати гроші за кордон — попри те, що минулого року компанія заявила, що припинила роботу в країні, виконує вимоги західних санкцій і обмежила торгівлю на своїй платформі в Росії.
Читайте також: «Так, санкції проти Росії працюють», – Боррель
У травні стало відомо, що Мін’юст США проводить розслідування проти Binance. Влада США запідозрила, що за допомогою компанії російські громадяни оминають західні санкції.
Пізніше Binance обмежила P2P-торгівлю за участю російських банків, які потрапили під санкції.
Зауважимо, у 2022 році Росія стала свідком безпрецедентного чистого відтоку капіталу на суму 239 мільярдів доларів. Відтік капіталу означає переміщення активів з країни.
- Шведська компанія Essity, яка виробляє товари для гігієни, завершила продаж своїх операцій у Росії за ціною приблизно 1,2 мільярда шведських крон на безготівковій та безборговій основі.
- Одна з найбільших страхових компаній світу Uniqa продає свій бізнес у Росії і повністю виходить з російського ринку.
- Японський виробник вантажівок Isuzu Motors Ltd повністю виходить з російського ринку.
- Найбільший італійський банк Intesa Sanpaolo вирішив закрити своє представництво в Москві, однак наразі не зміг отримати дозволу на повний вихід з РФ через обмеження влади на продаж активів.
У ніч проти 25 листопада російські війська на човнах здійснили висадку через річку Оскіл південніше Новомлинська на Харківщині.
У ніч проти 25 листопада російські війська атакували столицю безпілотниками. Внаслідок чергового ворожого обстрілу у Деснянському районі загорівся балкон, тоді як у Дарницькому – уламки БпЛА впали на приватну забудову.
У Білому домі нещодавно розглядали можливість публічного заклику до офіційного запрошення України до НАТО, проте вирішили поки що цього не робити.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22.00 24 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 198 бойових зіткнень.
Литва забезпечить фінансування виробництва українських далекобійних безпілотників. Відповідний Меморандум про взаєморозуміння підписали у Вільнюсі між міністром оборони Рустемом Умєровим та міністром оборони Литви Лаурінасом Кащюнасом.