«Довбуш» вже зібрав понад 55 млн грн в українському прокаті
Джерело: Державне агентство України з питань кіно
Стрічка Олеся Саніна “Довбуш”за шість тижнів прокату зібрала 55 158 183 грн касових зборів.
“Після шостого прокатного вікенду касові збори фільму “Довбуш” склали 55 158 183 грн, а кількість проданих квитків сягнула 390 795”, – йдеться у повідомленні.
Держкіно зауважило, що вже понад місяць фільм збирає повні зали й продовжує завойовувати увагу ще більшої кількості глядачів.
“Покази тривають, тож приходьте у кіно й дізнавайтесь, як Довбуші боролися за свободу й протистояли поневолювачам”, – закликали у Держкіно.
Довідка. У центрі сюжету – Карпати на початку 18 століття. Гуцули були змушені втікати в гори через жорстоке правління польської шляхти. Брати Олекса та Іван Довбуші опиняються поза законом і стають опришками.
У пошуку помсти панам за вбивство батьків, брати Довбуші стають ворогами один одному, оскільки один хоче грошей, а інший – справедливості. Надалі Олекса очолює повстання гуцулів.
- Стрічку українського режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука “Памфір” визнали найкращим українським фільмом року за версією VII Національної кінопремії “Золота дзиґа”.
26-річна Демі Аголія померла в лікарні Стамбула ще 8 січня, через три дні після операції з підтяжки сідниць (BBL), яку вона зробила в Туреччині. Смерть жінки настала внаслідок мікроскопічної жирової емболії, коли жир потрапив у кров, що спричинило серйозні ускладнення. Слідчі вказують, що смерть стала наслідком недбальства і низького рівня медичного догляду.
Головне управління розвідки повідомило, що залишки військового контингенту Росії з найвіддаленіших регіонів Сирії стягують до баз, де військові РФ пиячать та мародерять.
Новообраний президент Дональд Трамп обіцяє помилувати своїх прихильників, причетних до нападу на Капітолій 6 січня 2021 року, вже в перший день свого перебування на посаді.
Служба безпеки України затримала шахрайку, яка виманила 1 млн грн в дружини полоненого захисника “Азовсталі”, обіцяючи допомогу в його обміні.
В Івано-Франківській області виявлено злочинну схему, в межах якої лікарі та посадовці Медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) допомагали чоловікам мобілізаційного віку отримувати фіктивну інвалідність. За даними ДБР, організаторами схеми були лікар обласної лікарні Івано-Франківська та його син — медик однієї з районних лікарень.