Експрокурор та звільнена працівниця ДБР влаштували весілля у Львові на соті гостей
Джерело: lviv.media
7-8 жовтня Ростислав Ільницький та Роксолана Москва відгуляли своє весілля у комплексі Emily Resort, поблизу Львова. Серед гостей були присутні прокурори, колишні працівники правоохоронних органів, ДБР, податкової та депутати.
31-річний Ростислав Ільницький — колишній прокурор. У 2019 році у Радехові перебував на посаді заступника місцевого прокурора. Згодом мав намір стати головним прокурором Херсонської області. Кілька місяців тому за власним бажанням Ільницький звільнився з посади прокурора прокуратури Печерського району Києва.
27-річна Роксолана Москва, колишня працівниця відділу кадрів Територіального управління ДБР у Львові. Жінку звільнили із бюро у березні 2022 року, одначе, згодом через суд вона вирішила повернутися на роботу. У вересні 2022 року Восьмий апеляційний адміністративний суд поновив її на посаді та стягнув на її користь 231 тис. грн за “вимушений прогул”. Наразі ДБР оскаржує рішення у Верховному суді. Також наречена — донька адвокатки та бізнеследі Богдани Москви та родичка колишньої дружини ексочільника ДБР Романа Труби.
Як зазначили журналісти, у перший день весілля на святкування було запрошено було понад 300 гостей. Для них виступали Олександр Пономарьов, Ольга Полякова, гурт “Дзвони сонця”. Ведучим свята був Григорій Решетнік. Тоді як другого дня вже 500 гостей розважав Дзідзьо. Замість білої сукні наречена одягла вишивану, а молодий переодягнувся у вишиванку.
Журналісти намагалися підрахувати у скільки вартувало святкування, оскільки лише 8-поверховий торт для молодят, зображення якого є на фото та відео події, міг коштувати близько 100 тисяч гривень.
Також спробували сконтактуватись із матір’ю нареченої, аби поцікавитися, хто профінансував весілля під час повномасштабної війни, однак вона не відповіла на телефонні дзвінки. Через деякий час до журналістів звернувся батько нареченого Василь Ільницький і, нібито, закликав не публікувати розслідування, наголошуючи, що багато допомагає армії.
- Сумського міського голову Олександра Лисенка, якого підозрюють в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі — понад 2 млн гривень, випустили під заставу.
- Викрито виконувача обов’язків голови одного з районних судів Одещини, який вимагав хабаря в обмін на “правильне” судове рішення.
- Співробітники СБУ та НАБУ викрили суддю Броварського міськрайонного суду Київської області, який вимагав 4 тисячі доларів хабаря.
- Згідно з результатами опитування, у середньому 78% українців заявили, що вважають президента напряму відповідальним за корупцію в уряді та воєнних адміністраціях.
Російська влада залучила сотні громадян Ємену до участі у війні проти України, використовуючи обіцянки високооплачуваної роботи та можливість отримання російського громадянства. Після прибуття до Росії багато хто з них був примусово завербований до збройних сил та відправлений на фронт.
У районі Часового Яру на Донеччині українські військові ліквідували Магомеда Бучаєва, який раніше працював продюсером російського пропагандистського телеканалу RT.
Посол України в Туреччині Василь Боднар заявив, що закриття Туреччиною проток Босфор і Дарданелли на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну завадило окупантам захопити Одесу та Миколаїв.
Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган і генеральний секретар НАТО Марк Рютте 25 листопада у столиці Туреччини мають провести переговори, зокрема щодо війни в Україні.
У межах української гуманітарної ініціативи “Зерно з України” Південна Корея планує надати допомогу в розмірі 6 мільйонів доларів. Ця інформація була оголошена під час засідання ініціативи, яке відбулося у неділю, 24 листопада.