Онкологи з України пройдуть стажування у провідних лікарнях США

Джерело: Міністерство охорони здоров’я

Медики-онкологи з України відправляться на стажування до провідних американських центрах із клінічних інновацій та лікування онкологічних захворювань. Лікарні знаходяться в Нешвілі (штат Теннессі) та у Філадельфії (штат Пенсільванія).

За даними МОЗ, лікарі будуть вивчати мультидисциплінарні підходи до впровадження сучасних протоколів лікування раку на конкретних прикладах кращих клінік США. Група медиків вирушить з 15 до 28 жовтня до Онкологічної лікарні Теннессі (Tennessee Oncology) та Шпиталю святого Томи (Ascension Saint Thomas Hospital).

Спеціалісти обміняються досвідом з колегами зі США, ознайомляться з новітніми підходами щодо діагностування та лікування онкологічних захворювань.

“Підвищення кваліфікації лікарів-онкологів наразі для України є критично важливим, адже в результаті повномасштабної війни, розв’язаної Росією, кількість людей, хворих на рак, збільшилася. Багато з них на початку війни мали проблеми з отриманням ліків і зі своєчасним наданням допомоги”, — підкреслили у МОЗ.

На листопад заплановано поїздки лікарів до інших великих онкологічних центрів у штаті Теннессі – Сара Кеннон (Sarah Cannon Cancer Center), Вандербільт-Інграм (Vanderbilt-Ingram Cancer Center) та Онкологічного центру Фокса Чейза (Fox Chase Cancer Center) у штаті Пенсільванія.

Навчання організовано за ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Фонду миру та розвитку.

У ніч на 4 липня (з вечора 3 липня) російські окупаційні війська здійснили масовану комбіновану ракетно-дронову атаку по Україні, застосувавши загалом 550 засобів повітряних атак.

4 липня відзначають День музики у стилі кантрі. Християни сьогодні вшановують святого Андрія, архієпископа Критського.

За даними синоптиків у п’ятницю, 4 липня, частину країни накриє спека, а частину – негода.

Уночі 4 липня російські окупаційні війська здійснили черговий масований обстріл української столиці. У Києві низка постраждалих та руйнувань.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.