У січні союзники нададуть Україні ракети дальністю 300 км – ЗМІ

Джерело: Мирослава Гонгадзе/Twitter

У січні Україна отримає нові ракети дальністю 300 км, поінформувала журналістка “Голосу Америки” Мирослава Гонгадзе з посиланням на інформацію високопосадовця Генерального штабу ЗСУ.

Зазначається, що внаслідок зустрічі між військовим командуванням України та військовим командуванням союзників погодили, що темпи постачання зброї в Україну не зменшаться. Зокрема, вже у січні Україна отримає нові далекобійні ракети з дальністю 300 км.

Зауважимо, 19 жовтня глава МЗС Дмитро Кулеба повідомив, що Сполучені Штати мають намір передати Україні ще більше далекобійних ракет ATACMS. Міністр запевнив, що їх постачання здійснюватимуть на постійній основі.

За даними The New York Times, США вже передали Києву близько 20 ракет ATACMS із касетними боєприпасами та дальністю близько 160 кілометрів.

17 жовтня Володимир Зеленський підтвердив виконання домовленостей із главою США Джо Байденом про отримання далекобійних ракет ATACMS.

Згодом Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний оприлюднив відео роботи наших армійців із застосуванням американських далекобійних ракет ATACMS по розташуванню російських військ.

Раніше президент Франції Емманюель Макрон оголосив про передачу Україні ракет великої дальності.

Станом на 22:00 в суботу, 22 листопада, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 187.

ЗМІ Німеччини оприлюднили 1000-сторінковий документ “Operations Plan Germany”, в якому детально описано, як країна планує відповісти на війну з Росією. 

Протягом дня, 22 листопада, армія РФ здійснила 55 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 127 вибухів. 

В Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що чоловік намагався дати хабар їхнім військовослужбовцям, а коли ті відмовились, застосував проти них сльозогінний газ.

За даними Міністерства оборони США, численні ядерні супротивники кидають виклик безпеці США, їх союзників і партнерів. Тому відомство оголосило про коригування своєї стратегії ядерного стримування.