ВР не спростила процедуру списання військового майна, а ще більше ускладнила — нардеп
Джерело: народний депутат “Голосу”, воїн Роман Костенко у Facebook
Нардеп від “Голосу” та військовий Роман Костенко заявив, що Верховна Рада законопроєктом насправді не спростила процедуру списання військового майна, а навпаки – ще більше ускладнила. Він зазначив, що існуючий перелік збільшився на 22 види майна.
Як писали раніше, згідно з цим законом, командири військових частин можуть проводити списання військового майна (за винятком зброї) на суму до 100 000 неоподаткованих мінімумів за спрощеною процедурою. Процес списання буде ініціюватися командиром за поданням комісії.
“Згодом президент, Міноборони і Мінцифри відзвітували, що вони самостійно прийняли відповідні рішення та розробили свої нормативні акти, які спрощують процедуру списання військового майна. І це попри те, що в Офіс президента направлено на підпис вже проголосований ВРУ законопроєкт. Напрацьовані в Міноборони зміни в порядку списання надійшли на виконання у війська і виявилось, що процедури не спростились, а навпаки – ще більше ускладнились”, – зазначає Костенко.
За його словами, нині стало більше погоджень з правоохоронними органами. Також існуючий перелік документів, необхідних для списання одиниці майна, збільшився ще на 22 види.
Він закликав президента України Володимира Зеленського якнайшвидше підписати прийнятий Закон (законопроєкт №10039) щодо спрощення процедури списання військового майна
- Верховна Рада України спростила митне декларування військової техніки під час транскордонного переміщення.
Речник Пентагону Шон Парнелл підтвердив скорочення місії військ США в Сирії.
Поліція затримала ще двох підлітків, причетних до побиття українського військового у Києві 18 квітня.
Президент Франції Емманюель Макрон запросив науковців з усього світу приїхати працювати до Франції або Європи. Це відбулось на тлі того, як адміністрація президента США Дональда Трампа почала скорочувати фінансування університетів та науково-дослідних установ.
За даними двох досліджень, дитячі матраци та постіль виділяють токсичні хімічні речовини та антипірени, які призводять до порушення розвитку і гормональних порушень.
В суботу, 19 квітня, в Грузії вдруге за місяць сталися масштабні відключення електроенергії.