Спецпризначенці СБУ знищили два спостережні комплекси росіян «Муром-М» (Відео)
Джерело: СБУ
Спецпризначенці Департаменту кібербезпеки Служби безпеки України знищили два ворожі спостережні комплекси “Муром-М”.
Крім того, кіберфахівці Служби безпеки ударними дронами знищили:
- танк Т-72
- гармату МТ-12 “Рапіра”
- 100 мм зенітну гармату “КС-19”
- МТЛБ
- кулеметний розрахунок і ворожий бліндаж
- 5 автомобілів противника
“Нищимо окупантів до повної перемоги”, – наголосили в СБУ.
Додамо, що в Україні триває 637-ма доба повномасштабного російського вторгнення. За цей час знищено більш як 320 тисяч російських загарбників.
Зокрема, протягом доби авіація Сил оборони завдала удару по пункту управління, 6 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 2 – по зенітно-ракетних комплексах противника.
Підрозділи ракетних військ уразили пункт управління, 3 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також 2 склади боєприпасів противника.
- За тиждень спецпризначенці Центру спеціальних операцій “А” Служби безпеки України ліквідували 184 окупанти та знищили 152 одиниці російської техніки.
- На Харківщині українські прикордонники-аеророзвідники за допомогою дрона знищили російський спостережний комплекс “Муром-М”.
- На Куп’янському напрямку прикордонники бригади Гвардії наступу “Сталевий кордон” трофейним FPV-дроном уразили екскаватор російських армійців.
Сьогодні, 24 грудня, на Сумщині рятувальники потрапили під повторний ворожий удар під час ліквідації пожежі.
У застосунку “Армія+” запроваджено нову програму для військових під назвою “Плюси”, яка надаватиме захисникам різноманітні преференції.
Сьогодні, 24 грудня, в окупованому Бердянську вибухнула автівка. Ймовірно, вона належала голові окупаційної ради міста Василю Нечету.
У вівторок, 24 грудня, російські війська скинули вибухівку з дрона на мирних жителів у Херсонській області. Внаслідок нападу двоє цивільних зазнали поранень.
Українська колядка “Сумний святий вечір” є особливим явищем народної творчості, що виникло у важкі повоєнні роки. Її створення припадає на період після Другої світової війни, коли український народ зазнавав страждань і бореться за свою свободу, яку радянський режим хотів знищити. Колядка є свідченням тих часів, коли святкування Різдва відбувалося на тлі боротьби УПА проти радянської влади, репресій та економічних труднощів.