Спецпризначенці СБУ знищили два спостережні комплекси росіян «Муром-М» (Відео)
Джерело: СБУ
Спецпризначенці Департаменту кібербезпеки Служби безпеки України знищили два ворожі спостережні комплекси “Муром-М”.
Крім того, кіберфахівці Служби безпеки ударними дронами знищили:
- танк Т-72
- гармату МТ-12 “Рапіра”
- 100 мм зенітну гармату “КС-19”
- МТЛБ
- кулеметний розрахунок і ворожий бліндаж
- 5 автомобілів противника
“Нищимо окупантів до повної перемоги”, – наголосили в СБУ.
Додамо, що в Україні триває 637-ма доба повномасштабного російського вторгнення. За цей час знищено більш як 320 тисяч російських загарбників.
Зокрема, протягом доби авіація Сил оборони завдала удару по пункту управління, 6 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 2 – по зенітно-ракетних комплексах противника.
Підрозділи ракетних військ уразили пункт управління, 3 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також 2 склади боєприпасів противника.
- За тиждень спецпризначенці Центру спеціальних операцій “А” Служби безпеки України ліквідували 184 окупанти та знищили 152 одиниці російської техніки.
- На Харківщині українські прикордонники-аеророзвідники за допомогою дрона знищили російський спостережний комплекс “Муром-М”.
- На Куп’янському напрямку прикордонники бригади Гвардії наступу “Сталевий кордон” трофейним FPV-дроном уразили екскаватор російських армійців.
Мінрозвитку оновило дату тимчасової окупації Маріуполя з 4 березня на 21 травня 2022 року. Відповідний наказ пройшов всі необхідні етапи погодження та набрав чинності.
Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що, мовляв, “денацифікація” має бути проведена не лише в Україні, а й в усіх країнах Європи, де спостерігаються ознаки “ідеології нацизму”.
29 квітня Верховний Суд ЄС постановив, що програма Мальти з продажу громадянства в обмін на інвестиції порушує право ЄС і має бути скасована.
Сестра очільника Російського фонду прямих інвестицій Кирила Дмитрієва, який за дорученням президента РФ Володимира Путіна вів переговори з представниками адміністрації президента США у Вашингтоні, відвідала Україну в лютому 2025 року за американським паспортом.
Прем’єр-міністр Чорногорії Мілойко Спаїч анонсував перевірку всіх випадків присвоєння почесного громадянства країни. Ініціатива пов’язана з сумнівами щодо обґрунтованості частини таких рішень, серед яких — надання статусу відомій російській пропагандистці, ведучій “Первого канала” Катерині Андрєєвій.