В Україні повністю або частково відновили 850 медустанов, які постраждали внаслідок війни
Джерело: Міністерство охорони здоровʼя
З початку повномасштабної війни в Україні вдалося відновити майже 850 об’єктів медичних закладів, які частково або повністю зазнали руйнувань внаслідок дій російських військових.
У різних областях України 441 об’єкт було повністю відновлено, ще 406 – частково. Найбільше робіт було проведено в Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській, Чернігівській та Херсонській областях.
Міністерство охорони здоров’я підкреслило, що разом із партнерами буде продовжувати працювати над відновленням української медичної інфраструктури.
Від початку повномасштабної війни було пошкоджено 1474 об’єкти медичних закладів, ще 195 об’єктів було повністю зруйновано і не підлягають відновленню. Найбільше втрат медична інфраструктура зазнала в Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Київській та Чернігівській областях.
Ворог також пошкодив 103 автомобілі екстреної медичної допомоги, і 253 автомобілі були повністю знищені, а ще 125 автомобілів “швидкої” ворог викрав.
- У Дніпропетровській області відновили лікарню, пошкоджену російськими окупантами у перший рік повномасштабної війни.
- У Житомирській області відновили лікарню, яка була пошкоджена російськими загарбниками у перші місяці повномасштабного вторгнення.
- Уряд та приватні підприємства Іспанії готові надати фінансову та консультаційну підтримку Україні у відбудові медичних закладів на територіях, які постраждали від повномасштабної війни. Мовиться про співпрацю у межах державно-приватного партнерства.
Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко передав підрозділам Сил оборони України сім комплексів протидії технічній розвідці “Ай-Петрі СВ”, а також засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ) та безпілотники “Посейдон”.
Розвідка США з’ясувала, що пропозиція направити північнокорейських військових для участі у бойових діях проти України надійшла від Пхеньяну, а не від Москви.
Коли в інформаційному просторі з’являється згадка про “безвісти зниклих” – нерідко у суспільства це асоціюється…
Глава МЗС Чехії Ян Ліпавський, критикуючи поїздку прем’єра Словаччини Роберта Фіцо до президента РФ Володимира Путіна, наголосив, що раніше саме Чехія вирішила відмовитися від постачань російського газу.
Схоже, що до кінця 2024 року Росії вдалося досягти темпів виробництва до 2000 Shahed-136 на місяць. Такі висновки можна зробити, аналізуючи фото уламків дрона з номером “Ы 11934”, збитого під час атаки на Харків 21 грудня.