Україна і Туреччина обговорили перспективи співробітництва у сфері оборони
Джерело: Міноборони
Заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков зустрівся із заступником міністра національної оборони Туреччини Джелялем Тюфекчі та головою Агенції оборонної промисловості Халюком Гьоргюном.
Окрім цього, відбулася зустріч із представниками провідних компаній оборонно-промислового комплексу Туреччини.
“Обговорили перспективи двостороннього співробітництва між країнами. Координуємо роботу з послом України в Туреччині Василем Боднарем”, – розповів Дмитро Кліменков.
Зазначимо, що Туреччина постачає в Україну великокаліберні кулемети та наразі вже спорядила понад 600 одиниць.
Вже відомо, що Анкара озброювала Київ від початку повномасштабної війни, зокрема безпілотниками, ракетами з лазерним наведенням, захисним спорядженням і бронетехнікою.
Однак, нещодавно країна почала постачати моделі великокаліберних кулеметів Canik M2, які можуть використовуватись як у наземних військах, так і в поєднанні з бронетехнікою.
- Уряди України та Туреччини готові найближчим часом ратифікувати угоду про вільну торгівлю.
- Члени НАТО Туреччина, Румунія та Болгарія наближаються до угоди про створення спільних сил для знешкодження мін у Чорному морі внаслідок вторгнення РФ в Україну.
- На Форумі оборонних індустрій у Києві генеральний директор компанії Baykar Халюк Байрактар заявив, що будівництво заводу з виробництва безпілотників в Україні буде завершено за півтора року.
Станом на 22:00 в суботу, 22 листопада, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 187.
ЗМІ Німеччини оприлюднили 1000-сторінковий документ “Operations Plan Germany”, в якому детально описано, як країна планує відповісти на війну з Росією.
Протягом дня, 22 листопада, армія РФ здійснила 55 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 127 вибухів.
В Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що чоловік намагався дати хабар їхнім військовослужбовцям, а коли ті відмовились, застосував проти них сльозогінний газ.
За даними Міністерства оборони США, численні ядерні супротивники кидають виклик безпеці США, їх союзників і партнерів. Тому відомство оголосило про коригування своєї стратегії ядерного стримування.