Росіяни захопили село Крохмальне на Харківщині – ISW

Джерело: Інститут вивчення війни
20 січня російським військам вдалося просунутися вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна та захопити село Крохмальне.
Геолокаційні кадри, опубліковані 20 січня, свідчать, що ворог захопив Крохмальне, розташоване за 20 км на північний захід від Сватового. Тоді як російські військові блогери стверджували, що українські війська відійшли з позицій поблизу населеного пункту.
Також геолокаційні зображення, опубліковані 20 січня показують, що російські сили незначно просунулися на схід від Іванівки (20 км на південний схід від Куп’янська).
Водночас російські підрозділи просунулися на південний захід від Бахмута. Згідно з геолокаційними кадрами, противник просунувся в невеликій лісосмузі на північний захід від Кліщіївки (на південний захід від Бахмута).
За словами аналітиків, російські війська здійснили незначне просування в районі кордону Донецької і Запорізької областей. Геолокаційні кадри демонструють обмежені російські досягнення на південний схід від Урожайного (10 км на південь від Великої Новосілки).
Вздовж всієї лінії фронту точаться позиційні бої.
- Супутникові знімки та дані українських партизанів підтверджують, що наприкінці грудня 2023 року Україна потопила російський корвет “Тарантул” поблизу Севастополя.
- За даними аналітиків, противник збільшив кількість особового складу на Бахмутському напрямку до близько 80 000 осіб.
Північна Корея вже отримала понад 20 мільярдів доларів від співпраці з Росією у межах війни проти України, свідчить звіт південнокорейського аналітичного центру KIDA.
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент російського ГРУ, який допомагав російським військам прориватися до Покровська. Росіяни завербували зрадника через “Однокласники”, де він публікував антиукраїнські коментарі.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 15 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 87 бойових зіткнень.
15 квітня президент Володимир Зеленська розповів, що переговори між командами України та США щодо угоди про рідкісноземельні метали пройшли позитивно.
Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах України безпілотний авіаційний комплекс українського виробництва В-1, здатний перебувати в повітрі упродовж декількох годин.