Компанія Nammo вп‘ятеро збільшить виробництво боєприпасів на тлі війни РФ в Україні

Джерело: Yle

Регіональний директор норвезько-фінської компанії Nammo Lapua Ілкка Хейккіля оголосив про подання заявки на участь у проєкті ЄС Asap зі збільшення виробництва боєприпасів на тлі війни в Україні, розв’язаної Росією.

За його словами, завод компанії Nammo, який спеціалізується на виготовленні оболонки для артилерійських снарядів та розташований у Састамала на заході країни, у 2024 році збільшить випуск своєї продукції вп’ятеро.

Зазначається, що збільшення виробництва на заводі в Састамала пов’язане з війною в Україні, оскільки артилерійські снаряди відіграють головну роль у фінській допомозі Україні.

Для цього компанія Nammo подала заявку на участь у проєкті ЄС Asap.

Ілкка Хейккіля зазначив, що у разі успіху компанія побудує новий завод з виробництва артилерійських снарядів. Проєкт також потребуватиме фінансування з боку уряду Фінляндії.

ДОВІДКОВО. Nammo (Nordic Ammunition Company) є спільною норвезько-фінською компанією, що займається виробництвом боєприпасів. Акції компанії розділені порівну і належать Міністерству торгівлі та промисловості Норвегії та фінській оборонній корпорації Patria.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.