«Абсолютно необхідно», щоб Україна отримала більше боєприпасів і ППО, – Блінкен

Джерело: The Guardian

У розмові зі ЗМІ у Франції держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що “абсолютно необхідно”, щоб Україна отримала більше боєприпасів і протиповітряної оборони.

“Абсолютно необхідно отримати українцям те, що їм і далі потрібно для захисту, особливо коли йдеться про боєприпаси та протиповітряну оборону”, – сказав він.

Говорячи про те, що республіканці в Палаті представників і Сенаті США затримують фінансування для України, він додав: 

“Це ще одна причина, чому запит на додатковий бюджет, який президент Байден направив до Конгресу, має бути виконано якомога швидше”.

Фото: AFP

Раніше Блінкен і міністр оборони Франції Себастьєн Лекорню відвідали завод Nexter. Виробник зброї Nexter сказав, що він прагне збільшити виробництво.

Сьогодні, 13 квітня, у Міністерстві оборони заявили, що село Богданівка у Бахмутському районі Донецької області перебуває під контролем ЗСУ – наразі там тривають інтенсивні бої.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що ситуація на східному фронті останніми днями суттєво загострилася.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого є руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

Станом на ранок 13 квітня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого семеро осіб зазнали поранень.