Австралія планує вбити тисячі диких коней, стріляючи в них з гелікоптерів – Insider

Джерело: Insider

Міністерка навколишнього середовища Нового Південного Уельсу Пенні Шарп заявила, що здичавілі коні загрожують місцевій дикій природі і більшість з них потрібно вбити.

“У національному парку Костюшко занадто багато диких коней. Місцеві види, що знаходяться під загрозою зникнення, і вся екосистема під загрозою. Ми повинні вжити заходів”, — сказала вона.

Вважається, що в парку, який розташований на південному заході Австралії, живе близько 19 000 диких коней, яких називають “брамбі”. Мета — скоротити їх чисельність до 3000 до 2027 року.

“Це було непросте рішення — ніхто не хоче вбивати диких коней”, — сказала Шарп.

Вважається, що в Австралії популяція диких коней перевищує 400 000 особин.

Влада Австралії вже намагалася скоротити популяцію, застрелюючи їх з гелікоптера. У 2000 році за три дні було застрелено понад 600 диких коней, повідомляє The Independent. Реакція громадськості призвела до перерви на два десятиліття, повідомляють у виданні.

За словами австралійської телекомпанії ABC, повернення до вбивства з повітря відбулося після того, як чиновники з охорони навколишнього середовища безуспішно намагалися значно скоротити популяцію коней за допомогою пасток і переселення спійманих тварин на батьківщину, серед інших менш суперечливих тактик.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у державному технічному університеті РБ розпочався “Міжнародний молодіжний форум з розробки БпЛА”, який курують росіяни.

Довгоочікуване постачання винищувачів F-16 вже на порозі в Україну. Однак, новітні літаки американського виробництва можуть опинитися на найбільш небезпечному полі бою, протистоячи російським винищувачам та маневруючи від ворожих систем ППО.

28 квітня, у вечірньому відеозверненні, президент Володимир Зеленський заявив, що вже у червні може розпочатися “шлях до справедливого миру” під час проведення Глобального саміту миру у Швейцарії.

Надвечір 28 квітня тисячі громадян Грузії пройшли маршем через Тбілісі під час протестів проти законопроєкту про “іноземних агентів”, який опозиція та західні країни назвали авторитарним та інспірованим Росією. 17 квітня парламент країни проголосував проєкт закону, нині законотворці готуються до другого читання.

Італія, разом з Францією та Великою Британією постачає крилаті ракети Storm Shadow/SCALP EG для України.