Бабл-ті в Китаї спричинив появу нових мільярдерів
Джерело: Bloomberg
Популярність бабл-ті в Китаї стала причиною зростання числа мільярдерів в країні, оскільки цей напій забезпечив значне збільшення статків його продавців.
Бабл-ті – це чайний напій, приготований з чорного або зеленого чаю, до якого додають фруктові сиропи, молоко, екстракти екзотичних рослин та різноманітні топінги, зокрема кульки з тапіоки. Останнє – це зерна, які набухають у воді та перетворюються на желатинові кульки. При додаванні до бурякового фрешу вони вбирають колір і стають яскраво-буряковими перлинами.
Нещодавно компанія Sichuan Baicha Baidao Industrial Co., яка є третьою за обсягами мережею бабл-ті у Китаї, оголосила про свій намір вийти на IPO в Гонконгу з метою залучити понад 300 мільйонів доларів. За даними Bloomberg Billionaires Index, цей крок може підняти загальний капітал засновників компанії Ван Сяокуня та Лю Вейхону до 2,7 мільярда доларів.
Однак загальний стан ринку для IPO в Гонконгу залишається нестабільним через зростання конкуренції та економічний спад у Китаї. Згідно з коментарем Кенні Нґа з Everbright Securities International, ринок вже не такий привабливий для нових гравців у цьому секторі. Крім того, відновлення споживання в Китаї є нерівномірним, що створює додаткові ризики для рентабельності.
Водночас конкуренція стає все більш жорсткою, як зазначає аналітик Essence International Глорія Као. Більшість компаній знижують ціни на свої напої, щоб залишатися конкурентоспроможними. Своєю чергою, це впливає на їх прибутковість та змушує переглядати свої стратегії.
- У відповідь на зростання геополітичного напруження та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.
- Президент Джо Байден виступив з гострою критикою на адресу Китаю, назвавши його «ксенофобським» під час зустрічі з металургами у Піттсбурзі, штат Пенсільванія, під час передвиборчої кампанії.
- Попит Китаю на традиційні ліки продовжує призводити до вбивства мільйонів віслюків щороку, повідомляють групи захисту тварин та ветеринарні експерти. Через рекордне зниження популяції цих тварин у Китаї — їх стали закуповувати в Африці, що має загрозу для тамтешніх громад.
- Міністр закордонних справ Китаю Ван І підкреслив готовність своєї країни до подальшої співпраці з Іраном у різних сферах і активного розвитку двосторонніх відносин, не зважаючи на події, що відбулися недавно. Він висловив таку позицію під час телефонної розмови зі своїм іранським колегою Хосейном Амірабдоллахіаном.
- Високопоставлені посадовці США в п’ятницю, 12 квітня, заявили, що Китай підтримує військові зусилля Росії в Україні, допомагаючи Москві нарощувати оборонне виробництво за допомогою великої кількості верстатів, мікроелектроніки, технологій безпілотників і крилатих ракет.
У селі Першотравневе Зміївської громади дерево впало на 56-річну жінку – від отриманих травм вона загинула на місці. У самому Харкові троє осіб постраждали внаслідок обвалення даху приватного будинку в Салтівському районі. Їм надають медичну допомогу.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду є Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.