Біллі Айліш публічно підтримала Камалу Гарріс

Джерело: Біллі Айліш

Біллі Айліш та її брат Фіннеас О’Коннелл публічно заявили, що на виборах президента США голосуватимуть за кандидатку від демократів, чинну віцепрезидентку Камалу Гарріс.

Про це зіркові брат та сестра повідомили, опублікувавши відео у соцмережі 17 вересня, у Національний день реєстрації виборців.

“Ми голосуємо за Гарріс-Волца. Вибір очевидний”, – мовиться у підписі до відео.

У самому ролику співачка зауважила, що Камала Гарріс та Том Волц боряться за захист репродуктивної свободи, планети і демократії. Саме через це вони підтримують кандидатів від Демократичної партії.

“Голосуйте так, ніби від цього залежить ваше життя, тому що так і є”, – додала Айліш.

Фіннеас, своєю чергою, сказав, що не можна дозволити, аби “екстремісти контролювали наше життя, свободу та майбутнє”.

“Єдиний спосіб зупинити їх та небезпечну повістку “Проєкту-2025″ – проголосувати та вибрати Камалу Гарріс”, – наголосив виконавець, продюсер звукозапису й актор.

Глава СБУ Василь Малюк розповів, що служба розробила і нині впроваджує унікальну методику використання безпілотних технологій з метою ефективного знищення ворога та його техніки на полі бою, військових обʼєктів у глибокому тилу РФ, а також, щоб протидіяти розвідувальним дронам.

Американські нафтовидобувні компанії навряд чи повернуться до Росії після завершення війни РФ проти України через понесені збитки, заявив засновник Continental Resources Гарольд Гемм, еотрий фінансував передвиборчу кампанію президента США Дональда Трампа.

Швейцарія могла б направити в Україну до 200 миротворців, підтвердив Головнокомандувач армії Томас Зюслі.

23 лютого на форумі “Україна. Рік 2025”, відповідаючи на запитання журналістів, глава держави Володимир Зеленський заявив, що готовий залишити посаду президента, якщо це сприятиме встановленню миру або наблизить Україну до вступу в НАТО.

Коли російські війська стрімко зайшли в українські міста та села на початку 2022, більшість українців не встигли виїхати на підконтрольну територію. Відтак сотні тисяч громадян опинилися відірваними від нормального життя — без зв’язку й роботи, під постійним тиском окупантів, які продовжують вести тихий терор в окупації з викраденнями й стратами цивільних.