Бізнес Японії готовий долучитись до відбудови України — міністерка
Джерело: Міністерство економіки України
Міністерка економіки України Юлія Свириденко провела зустріч з представниками бізнес-делегації Японії, які висловили бажання долучитись до відбудови. Японська сторона пропонує низку сучасних технологій, що сприятимуть прискоренню цього процесу.
Зокрема у Бучі запропонували створити зелену індустріальну зону площею 3 тис. га, де здійснюватимуть виробництво зеленого водню. Це сприятиме енергетичній незалежності міста.
Ще Україні пропонують медичні технології та програми для прогнозування, профілактики та лікування ПТСР та розладів, пов’язаних зі стресом. Під час зустрічі обговорили впровадження систем очистки питної води з функцією автономної роботи та обслуговування, системи для наукової підтримки агровиробництва тощо.
З боку України презентували напрацьовані проєкти для залучення інвестицій.
На зустрічі були присутні представники компаній, які працюють у сферах охорони здоров’я, електронної комерції, комунікації та фінансових технологій, виробництва транспорту та промислових товарів, такі як Rakuten, Allm тощо.
- У Польщі підписали поправку до закону, який дозволить страхувати польські компанії, які долучаться до відбудови України. Захист інвесторів щодо страхування експорту, гарантованого Державним казначейством, закріпив президент Польщі Анджей Дуда.
- Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль передав інструмент про прийняття Україною угоди про субсидії у галузі рибальства генеральній директорці Світової організації торгівлі (СОТ) Д-ру Нгозі Оконджо-Івеалі. Таким чином Україна поповнила лави членів СОТ, які прийняли цю історичну угоду, спрямовану на розвиток сталого рибальства.
На фронті загинув командир роти у лавах 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, один із лідерів Пласту, співтворець Самооборони Майдану, капітан ЗСУ Роман Орищенко.
В Україні 3 липня відзначають День зенітних ракетних військ Повітряних сил Збройних сил України.
У UAnimals нагадали, що війна Росії проти України завдає масштабної шкоди не лише людям, а й природі та екосистемам країни.
Дрони Служби безпеки України атакували російські склади боєприпасів поблизу тимчасово окупованого Харцизька на Донеччині.
З моменту, коли російські війська почали масово застосовувати ударні дрони “Шахед”, кожна українська ніч походить на випробування. Виготовлені за іранськими кресленнями і модифіковані в Росії, ці безпілотники стали головним знаряддям терору проти цивільного населення.