Британські розвідники повідомили, які проблеми очікують війська КНДР у війні проти України

Джерело: міноборони Великої Британії

У розвідці Великої Британії повідомили, які проблеми можуть очікувати північнокорейських солдатів у війні проти України під командуванням РФ.

За оцінками розвідників, до Росії привезли близько 10 000 солдатів з КНДР, частина з яких, найімовірніше, вже у Курській області.

Росія та Північна Корея зобов’язались посилювати співпрацю відповідно до договору про всеохопне стратегічне партнерство, яке, зокрема, передбачає взаємну оборону.

“Для Росії військова підтримка КНДР у війні проти України, найімовірніше, була головним чинником партнерства і досі була зосереджена на постачанні озброєння з Північної Кореї. Взамін КНДР отримала від Росії міжнародну підтримку високого рівня та забезпечила собі торгового партнера, готового порушувати санкції”, – зауважили розвідники.

Та використання військових КНДР у війні проти України, вважають фахівці, буде проблемним для Росії, насамперед через труднощі комунікації, бо раніше країн не проводили спільних військових навчань.

“Війська КНДР, залучені до бойових дій, майже напевне зазнають проблем з експлуатацією російського обладнання, інтеграції у російську структуру командування та керування, а також подолання мовного бар’єра з російськомовними військами”, – резюмували британські розвідники.

Воюючи на боці України, загинув 21-річний угорський доброволець Ашер Беньямін, повідомили журналістам неофіційні українські та угорські джерела, а також батько бійця. 

12 липня російські окупанти скинули КАБ на селище у Дніпропетровській області, внаслідок чого загинуло двоє людей.

За попередніми даними, причиною катастрофи літака авіакомпанії Air India, що сталася минулого місяця і забрала життя 260 людей, стало припинення подачі палива до двигунів.

Швеція готується орендувати камери у в’язницях Естонії, оскільки в країні не вистачає місць для ув’язнених.

Народний депутат Микола Княжицький розповів про інцидент під час Конференції з питань відновлення України 2025 у Римі. Так, українку Марію Гурську, що керувала групою польських медійників, не допустили до заходу, бо Посольство України в Італії не дало їй акредитації.