Девід Бекхем розповів, що його дружина Вікторія протягом 25 років щодня їла однакову їжу

Джерело: VT

Ексфутболіст Девід Бекхем розповів, що його дружина, співачка й модельєрка Вікторія Бекхем, майже 25 років щодня харчувалася однією і тією ж їжею.

Девід сказав, що не поділяє харчування своєї дружини. Він розповів, що той вечір, коли Вікторія таки не дотримувалась своєї суворої дієти, був одним із його найулюбленіших.

“Єдиний раз, коли вона, ймовірно, поласувала чимось, що було в моїй тарілці, це було, коли вона була вагітна Гарпером, і це було найдивовижніше. Це один з моїх улюблених вечорів. Я не можу згадати, що це було, але я знаю, що вона не їла це з того часу”, – сказав він.

Фото: Getty Images

За словами Девіда, Вікторія їсть приготовану приготовану на грилі рибу та овочі на пару майже щодня протягом останніх майже 25 років.

“Відтоді, як я познайомився з нею, вона їсть тільки рибу, приготовану на грилі, овочі, приготовані на пару, вона дуже рідко відмовляється від цього”, – сказав Девід.

Раніше, коли Вікторію запитали про її улюблені страви, вона відповіла: 

“Ось тут я звучу ще нудніше у харчовій царині. Добре, що мені подобається? Я люблю цільнозернові тости з сіллю”.

Вікторія також пояснила, що вона дуже вибаглива в їжі й що їй подобається лише їжа, приготована без олії, масла чи соусів.

22 липня Національний банк України ввів в обіг нову нумізматичну монету із зображенням безпілотника “Лелека-100”. Це друга монета серії “Збройні Сили України”, яка вшановує українську зброю та її творців.

Tesla оголосила про плани розпочати невелике виробництво гуманоїдних роботів для внутрішнього використання у 2024 році, повідомив генеральний директор Ілон Маск у понеділок. Це оголошення надійшло через кілька місяців після того, як Маск заявив про впровадження роботів до кінця 2024 року.

Вже у серпні, вересні та жовтні в Україні очікуються значні покращення щодо відключень електроенергії. У деякі періоди дефіцит може зникнути взагалі, повідомив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.

У мережі стало з’являтися дедалі більше відео сексуального насильства над дітьми, створених за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Британська правозахисна організація Internet Watch Foundation (IWF) вказує, що злочинці використовують ШІ і для того, щоб створювати відео з реальними дітьми, включаючи тих, хто вже став жертвою насильства. 

На кордоні з Польщею у пункті пропуску “Краківець” виявили два церковні стародруки. Обидві речі датовані XVII-XVIII століттями.