«Дуже потужний менеджер в моїй команді»: Зеленський прокоментував зауваження щодо Єрмака

Джерело: інтерв’ю Зеленського для Bloomberg

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю для Bloomberg прокоментував чутки про керівника Офісу Президента Андрія Єрмака й назвав його “потужним менеджером”.

Зеленського попросили прокоментувати інформацію деяких ЗМІ про те, що Єрмак нібито має “забагато влади”, й запитали, чи не викликає це занепокоєння у Глави держави.

Президент заявив, що така інформація є російською пропагандою й має на мені атакувати самого Зеленського.

“Є закон, я – Президент згідно українського законодавства. Єрмак – потужний менеджер, один із дуже потужних менеджерів в моїй команді. Я його поважаю за результат. Він робить те, що говорю йому я, і він виконує ці завдання”, – сказав він. 

Глава держави додав, що Росія намагається “послабити” його, “б’ючи” по людині в його команді.

“На жаль, не тільки росіяни хочуть слабкого Президента України. Слабкий Президент України – це можливість відірвати від України половину території, це можливість зупинити Україну по дорозі до вступу в Європейський Союз, це можливість закрити мені рота, можливість мати іншу людину на чолі України, яка не буде мати впливу на ті чи інші громади. І це і є завдання для багатьох у світі. Ось що приблизно відбувається”, – заявив Зеленський.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.