«Дві ТЕЦ припинили електропостачання Харкова»: Терехов про наслідки російської атаки

Джерело: Ігор Терехов в етері телемарафону

Міський голова Харкова Ігор Терехов розповів, що внаслідок ворожих ракетних ударів по енергосистемі регіону вранці 11 квітня були пошкоджені дві ТЕЦ та трансформаторна підстанція, які забезпечують електропостачанням Харків.

“Були дуже серйозні обстріли енергетичної інфраструктури міста Харкова і тієї ТЕЦ, яка теж живить Харків. Було обстріляно дві ТЕЦ. І наслідки дуже серйозні, бо вони припинили енергозабезпечення міста. Крім цього, була обстріляна трансформаторна підстанція, яка теж зараз не працює. Тому зранку був дуже серйозний дефіцит електропостачання”, – прокоментував мер.

Додав, що через це зранку не вдалося запустити метрополітен, тому була виведена частина маршрутів трамваїв та тролейбусів. Метро протягом дня кілька разів перезапускали. Станом на вечір поїзди перевозять пасажирів з інтервалом у 20 хвилин.

Терехов зазначив, що сьогодні були запроваджені графіки вимкнень електрики у житлових будинках, яких “Укренерго” та “Харківобленерго” намагаються дотримуватися.

“Є певні збої, тому що просто не вистачає напруги в енергосистемі міста. Енергетики працюють, щоб потрошечку збільшувалось електропостачання в мережі, яка живить Харків. Якщо це вдасться, то, звісно, будуть графіки відключень переглянуті в бік збільшення енергопостачання в житлові будинки”, – додав міський голова.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.