ФІФА розглядає можливість зняття заборони для Росії на участь у міжнародних змаганнях

Джерело: Sky News

ФІФА розглядає можливість скасування повної заборони для російських спортсменів на участь у міжнародних змаганнях з футболу.

Рішення дозволити російським командам грати на чемпіонатах світу серед юнаків до 17 років, якщо вони пройдуть кваліфікацію, може бути прийнято пізніше сьогодні під час засідання Ради ФІФА.

ФІФА хоче пом’якшити покарання після того, як минулого тижня УЄФА пом’якшив свою позицію щодо Росії.

УЄФА вирішив скасувати повну заборону на змагання російських  команд, щоб дозволити їм брати участь у відбіркових матчах Євро до 17 років у найближчі тижні, але без національної форми, прапора чи гімну.

Тож ФІФА розглядає Чемпіонат Європи серед юнаків до 17 років як де-факто відбірковий турнір на світовий рівень.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.

Інтереси безпеки Німеччини та Європи безпосередньо торкаються війни Росії проти України, заявив міністр економіки ФРН Роберт Габек у Пекіні на зустрічі з головою Національної комісії з розвитку та реформ (NDRC) Чженом Шаньцзе. Також сторони обговорювали й висновки Єврокомісії щодо можливого введення тарифів на китайські електромобілі.