Україна бойкотуватиме змагання УЄФА, на яких будуть російські футболісти

Джерело: Українська асоціація футболу

Українська асоціація футболу (УАФ) висловила незадоволення щодо сьогоднішнього рішення Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) про допущення команд U-17 з Росії до міжнародних змагань.

УАФ наполягає на тому, щоб були збережені попередні рішення УЄФА і ФІФА, які забороняли всім російським командам брати участь у міжнародних змаганнях під прапором цих організацій.

“УАФ підтверджує, що не братиме участі в жодних змаганнях за участі російських команд, та звертається до інших асоціацій-членів УЄФА з проханням бойкотувати можливі матчі за участі команд із рф за умови їхнього допуску”, – йдеться в заяві.

УЄФА заявив, що “дітей не слід карати за дії, відповідальність за які лежить виключно на дорослих”, і що російські команди U-17 будуть знову допущені до змагань УЄФА “протягом цього сезону”.

“Переконані, що ухвалення подібних рішень щодо поступового повернення команд із рф до участі у змаганнях у розпал воєнних дій, які веде російська федерація проти України, є безпідставним та таким, що толерує російську агресивну політику”, – зазначено в заяві УАФ.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.

Інтереси безпеки Німеччини та Європи безпосередньо торкаються війни Росії проти України, заявив міністр економіки ФРН Роберт Габек у Пекіні на зустрічі з головою Національної комісії з розвитку та реформ (NDRC) Чженом Шаньцзе. Також сторони обговорювали й висновки Єврокомісії щодо можливого введення тарифів на китайські електромобілі.